Wpis z mikrobloga

Właśnie wiozłem typową fanatyczkę PISu, ani razu nie dała mi dojść do słowa, a jak już się przebiłem to usłyszałem że jestem za młody żeby mieć własne zdanie, inflacja wynosi podobno maks 9%, żyje nam się lepiej niż na zachodzie, a Beatka to królowa Polski oczywiście zaraz za najświętsza panienką, podała mi swojego Twittera żebym poczytał jej poglądy i zrewidował własne.
Zastanawiam się czy jej nie podk$rwić memami o papaju, może pomożecie?
#taxi #pracbaza #pis #2137
Pobierz Sasquatch15 - Właśnie wiozłem typową fanatyczkę PISu, ani razu nie dała mi dojść do s...
źródło: comment_1668499515hCxcLvxM3S1xhUBEPvd1vR.jpg
  • 10
@DivusClaudius nie zgodzę się, ale masz prawo mieć takie zdanie, ja mam prawo mieć własne, ale od klientki dowiaduje się że mam siedzieć cicho bo się nie znam, dodam jeszcze że pani jest emerytowaną nauczycielką, czyli coś tam w tej głowie powinno być, ale chyba już zwietrzało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sasquatch15: Czyli nie zgadzasz się że starzy ludzie dziecinnieją choć klientka zdążyła z wiekiem zdziecinnieć? W sensie, spoko. Ja tam uważam że jak z prawem jazdy. Do pewnego wieku spoko, potem takie osoby świadomie podejmować decyzji nie potrafią.
Zresztą na prezydenckich całe mopsy głosowały wiadomo jak.
@DivusClaudius dobra nie doprecyzowałem, chodziło mi o rozdawnictwo i trzepanie do Jarka, a jeśli chodzi o stare baby to się zgadzam, jednak mam czasem seniorki które mają zgoła inne podejście, nawet jeśli są wyborcami PiSu, to wysłuchają co mam do powiedzenia, dyskutujemy i dochodzimy do consensusu. A nie drzemy mordę, leje się piana z pyska i każemy zamykać mordy wszystkim którzy się nie zgadzają.