Wpis z mikrobloga

@willyfog: Zobacz sobie tag #polityka to dopiero jest rakowisko. Dla beki tam pisze jak mi sie nudzi w pracy przeciwnie do nurtu to fanatycy sie zlatuja jak w jakims amoku xD

Patrz ta fote z wczoraj xD Chłop przeczytał artykuł na źródle z dupy i już w jego głowie jest "potwierdzone" że rosja nas zaatakowala, a jak typ rozsadnie napisal ze moze sie okazac ze to pocisk przeciwlotniczy ukrainy to go
Pobierz
źródło: comment_1668613170Qi0jrIOiGlBhdd8d7GnvDK.jpg
@willyfog: xD no bo na fame operują na sprawdzonych danych. Szeliga prokurator ciota, Denis kur*a bez zasad która o zasadach najwięcej psioczy, Staśko która robi za mamusie wszystkich, bo jak ktoś się burzy do drugiej osoby to już rani tą osobę kiedy te osoby godzą się na ciśnięcie po sobie (przecież jakbym miał teraz brać do sądu ludzi którzy mi ubliżyli w stylu "twoja stara" albo "ty pedale" to przecież miałbym
@Meserole: no oczywiście że tak :D. Zarobki zawsze adekwatne. #!$%@? przecież oni są tak #!$%@? że myślą że są warci miliony. Czekam aż to się urwie. Przecież ja z Tobą bysmy dali lepsze dymy i byśmy się #!$%@? za 1/5 tego co oni biorą xd
@pafeo: wczoraj jakiś typ się zesrał bo wrzuciłem jakiegoś mema na którym był Wolski. napisałem mu że nic nie mam do Wolskiego a mem nawet nie jest mój To wlazł mi na profil zrobił screeny z komentarzami na tagu famemma i zrobił oddzielny wpis na tagu ukraina i zaczął po mnie #!$%@?ć xD aha na końcu przyznał się że nie toleruje ludzi z tagów danielmagical i famemma i zagroził że doda
@pafeo: w ogóle to wynikało że siedzi zajebiście #!$%@? i jak sobie wyobrażałem jak siedzi przed lapkiem i #!$%@? #!$%@? te pełne frustracji komentarze to od razu humor poprawion ( ͡° ͜ʖ ͡°) strasznie chyba przeżył wczorajszą sytuacje bo dzisiaj pisze o tym cały dzień