Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Może zjedziecie mnie, ale w głębi duszy miałem nadzieję, że fala uchodźczyń z Ukrainy będzie dla mnie szansą na znalezienie drugiej połówki. Niestety przeliczyłem się. Śmieję się przez łzy, bo moja siostra znalazła chłopaka Ukraińca. Zazdrość mnie zżera, bo gość jest naprawdę przystojny. Nawet jak chodzi zaspany w dresach mógłby pozować do modowych magazynów, a ja wyglądam jak burak nawet w drogim garniturze. Przegrałem genetycznie, bo siostra jest ładna, ale mniejsza z tym...Gość ma problemy psychiczne. Poranek rozpoczyna od łyknięcia garści piguł od psychiatry i to samo wieczorem. Moi rodzice mają duży dom, więc mieszkamy wszyscy razem. Powoli męczy mnie mieszkanie z typem. Non-stop ogląda w salonie wiadomości z Ukrainy, czasem lecą ciągiem te same. Często ryczy przy tym kiwając się jakby miał chorobę sierocą. Nikomu to nie przeszkadza, a ja mam dość. Jestem samotny, nigdy nie miałem dziewczyny. Zamiast wymarzonej Ukrainki, mam w domu chorego psychicznie Ukraińca. W dodatku piszę to na anonimowych, bo nie mam komu się wyżalić.
#przegryw #zwiazki #milosc #ukraina

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63784a944765924173d09306
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 21
najgorzej jakbyś sprowadził sobie ukrainke, a ta by się lepiej dogadywała z chłopakiem twojej siostry niż z tobą, bo wiadomo język, kultura i by się w sobie zakochali czy jakiś ons


@downight: dobre na serial jak nic, czekaj jak to ktos z tvn przeczyta