Wpis z mikrobloga

Czy moglbym sie dowiedziec od popierajacych federacje rosyjska uzytkownikow na czym dokladnie polega ukrainska propaganda i czy by nie podali jakies przyklady takowej tutaj na wykopie? Jak ona sie ma do propagandy ukrainskiej szerzonej w innych social mediach? Bo np ruska propaganda jest taka sama tu jak i na telegramie czy twitterze, wszyscy powtarzaja to samo, a ukrainska?
Bo wszedzie wczoraj pisaliscie o tej propagandzie, no to gdzie ona jest dokladnie? Ktos cos? Cokolwiek?
Trzeci raz sie pytam, prosilbym takze o wskazanie gdzie ja rozsiewam ta tzw propagande.
#ukraina #ruskieonuce #onucowewpisy #rosja #heheszki #russiahateclub
Pobierz BayzedMan - Czy moglbym sie dowiedziec od popierajacych federacje rosyjska uzytkownik...
źródło: comment_1668915026jwFEMzsFUYYW3MCeSOfqRF.gif
  • 34
@gejuszmapkt: Bo widzisz, nie potrafia jej wskazac poniewaz przekaz jest tworzony przez dziesiatki ludzi o roznych pogladach i sie ten przekaz rozni, gdyz jest oparty na osobistej opinii uzytkownikow.
Natomiast ruska propaganda... BARDZO latwo ja rozpoznac, w kolko powtarzaja dokladnie to samo. Przeprosiny zelenskiego, melnyk, rakiety... I co najsmieszniejsze, oni robia to wszyscy w tym samym momencie, nigdy nie ma tak ze masz z 50 roznych opinii jednego dnia, zawsze jest
@BayzedMan: Ukraińska propaganda to ukraiński porzekaz polityczny i wojskowy sukcesu który jako jedyny przebija się do mass mediów i internetu. Ruskie onuce nie są z tego zadowolone ponieważ przez natłok tej propagandy ich własna się nie przebija i nie pozwala na postawienie Rosji w dobrym świetle od jakiejkolwiek strony. Nie ma przekazu innego niż proukrainski. Propaganda to propaganda i Ukraina powinna ja stosować jako państwo które walczy o byt. No ale
@Zjadlem_Babcie: Takze prosilbym o przyklady takowej na wykopie, ktorej jest podobno pelno.
Nie mozesz nazwac propaganda wpisy ludzi, ktorzy zwyczajnie popieraja ukraine w tym konflikcie. Jest on czarno-bialy, albo popierasz Ukraine albo stoisz po drugiej stronie konfliktu. Sa opinie osobiste uzytkownikow i takie sa pisane przez randomowych uzytkowinkow na tagu, jeszcze nie widzialem aby na tagu byla organizowana jakas jednomyslna propaganda ukrainska. A o to sie tutaj rozchodzi.
Zarzuca sie pro-ukrainskim
@BayzedMan: Ukraińska propaganda to też propaganda naszych mediów i wizji naszych polityków i nie różni się niczym od ruskiej, łatwo ja rozpoznać, chociażby ostatnio przy ataku przez ukraincow na nasz kraj, gdzie pierwsze co przez 8h Polacy słyszeli że to ruska rakieta, o co wszyscy byli oburzeni, jak się okazało że owszem jest rosyjska ale wystrzelona przez ukraincow to temat przestał być ważny (11k wykopu do 2k), zabrananie mówienia o Wolynie
@Login_na_wykopie2: I naczym ta ukrainska propaganda polega dokladnie???

Jezeli chodzi o uderzenie rakiety to nie ma jeszcze konca sledztwa i nie ma jeszcze jednoznacznych dowodow, ze to byla konkretnie rakieta s300 ani nie wytlumaczono w jakis sposob ona mialaby sie tam znalezc.

Nikt nie zabrania mowienia o wolyniu, tu kolejna twoja manipulacja.

Ukrainska zbrodnia wojenna nie byla bzrodnia wojenna i zostalo to udowodnione zgodnie z litera prawa miedzynarodowego.

Sugerujesz ze rosjanie
@Login_na_wykopie2: Tyle twierdzen i teorii napisales, ze nie jestes wstanie ich udowodnic czy jakos ich obronic?
Przykro mi, ale najprawdopodobniej wpadles w pulapke rosyjskiej propagandy, ktora tworzy alternatywna rzeczywistosc.
Ona jest w calosci niemal oparta na randomowych wpisach na internecie anonimow, ktorzy pisza kompletne bzdury, ktorych nie idzie w zaden sposob udowodnic poniewaz sa one produkowane tasmowo.
Ukraińska propaganda to ukraiński porzekaz polityczny i wojskowy sukcesu który jako jedyny przebija się do mass mediów i internetu


@Zjadlem_Babcie:... Tylko że Ukraińcy odnoszą sukcesy. To nie są wymyślone zwycięstwa na poczet propagandy. Propagandę to uprawiaj noiceno który pisze (co prawda już mniej bo się zwyczajnie skompromitował) że już jutro ruscy to dopiero zrobią. O sukcesach ruskich nie przeczytasz bo a) nie ma ich od w zasadzie czerwca b) ludzie ich
Propaganda to propaganda i Ukraina powinna ja stosować jako państwo które walczy o byt.


@Zjadlem_Babcie: Właściwe byłoby użycie stwierdzenia "polityka informacyjna".
Zgadazm się z Tobą w pełnej rozciągłości. Sfera mentalna wojska i społeczeństwa wobec ogromnej ruskiej przewagi nad swoimi ofiarami - wymaga stosownego do sytuacji wsparcia, dodania otuchy i wiary w zwycięstwo. Prowadzona właściwie - jest nieocenioną dodatkową bronią napadniętoego kraju. I świętym, niezbywalnym jego prawem.