Wpis z mikrobloga

#lego #friends na 2023 zmienia formę i w końcu bardziej oficjalnie nie są to tylko "klocki dla dziewczynek" :) 8 nowych postaci, wśród nich też chłopcy :) mnie osobiście ta forma bardzo się podoba, bo lubię tę serię (niektóre zestawy są nawet lepsze niż to co ostatnio serwują w City...). Lego niby dawało do zrozumienia w reklamach, że chłopcy też chętnie się bawią Friends'ami, ale jakoś kiepsko to wyglądało kiedy w paczce przyjaciół (główni bohaterowie) było tylko 6 przyjaciółek (dziewczynek).
Pobierz fizzly - #lego #friends na 2023 zmienia formę i w końcu bardziej oficjalnie nie są to...
źródło: comment_1668952325rU7GioKaOm0mVeljTpMOnn.jpg
  • 13
@fizzly: no ewidentnie prosta konstrukcja i dość mocno zabawowa i kurde czemu tego na legoleak tego nie widziałem ;(. Wyglądają całkiem fajnie to co widać kurcze. Jeszcze się okaże ze z friends dostaniemy np najlepszy coach bus(to te ładne na długie trasy) niżeli z city.. lego pls? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FightingCookie: no, zaczyna to być komiczne... nie wiem czemu z City rak bardzo poszli z "4+" nawet z zestawami nie 4+, to wszystko wygląda tak koszmarnie uproszczenie, budynki bez dachów, itd. A Friends serio ostatnio nadrabiają...zestawy nie tylko bawialne, ale i cora fajniejsze konstrukcyjnie. A propo jachtu to też statek/motrówka, nie patrząc przez pryzmat kolorystyki, konstrukcja też świetna imo gdyby odpiąć tę zjeżdżalnię.
Pobierz fizzly - @FightingCookie: no, zaczyna to być komiczne... nie wiem czemu z City rak ba...
źródło: comment_1668956338NX3Sor1niQhE8wyiLcNUGS.jpg
nie wiem czemu z City rak bardzo poszli z "4+" nawet z zestawami nie 4


@fizzly: bo były za trudne nawet dla starszych. I nie chodzi mi o budowanie z instrukcji, ale o samodzielne budowanie na podstawie rozwiązań, których można było się nauczyć przy budowie zestawu z instrukcji.
@Polanin: bzdurna wymówka imo, skąd takie wnioski? i dlaczego w takim razie teraz w Friends wprowadzają to od czego odchodzą w City? Wystarczy żeby w City wpisali 7+ na kartonik i będzie ok.
bzdurna wymówka imo, skąd takie wnioski?


@fizzly: stąd, że budowałem z dziećmi. Weźmy np. samochody. Stare modele na 4 cypki były proste w budowie: podwozie, koła, dwa błotniki, szyba, drzwi. Cała reszta to była dowolność, która pozwalała Ci zbudować na tej bazie ciężarówkę, kabriolet, pomoc drogową, kampera, czy formułę 1. Obecnie modele na 6 cypków mają same błotniki z kilkunastu klocków. Może i wyglądają fajniej, ale nie dają Ci możliwości w
Pobierz Polanin - > bzdurna wymówka imo, skąd takie wnioski?

@fizzly: stąd, że budowałem z...
źródło: comment_1668963952YstxH9zVh1kCePbZuAbeZA.jpg