Wpis z mikrobloga

Weź mi ktoś zaspojleruj cały serial, skończyłem oglądać ten chłam po 4 sezonie, miałem podejścia do 5 i 6 ale zbierało mi się na wymioty, więc olałem. Kto dednął z tej starej ekipy a kto przeżył (i w sumie jeśli przeżyli to jaki ich los? Dalej walczą o przetrwanie, zamieszkali w jakimś prymitywnym miasteczku albo może dostali się do jakiegoś rządowego wojska?), no i jak się zakończyła cała apokalipsa? (zombie wygrały, znaleziono lekarstwo, jeszcze co innego, rick sie budzi w szpitalu po grubym melanżu i okazuje się że wszystko mu się śniło? XD). Możecie walić spoilerami jak chcecie, i tak nigdy tego nie obejrzę.
#thewalkingdead
  • 10
@Fiktorianin: Auto tłumaczenie ostatniego odcinka. 3...2...1... Jules jest pożerany uciekając z hordy, podczas gdy Luke jest śmiertelnie ugryziony i umiera wkrótce potem. Rosita, Gabriel i Eugene powodzeniem uratować Coco, ale Rosita jest ugryziony w lewym ramieniu podczas ucieczki. Po uzyskaniu Judith do bezpiecznego domu, jest traktowany przez Tomi i ujawnia Daryl i Carol, że Michonne wyszedł w poszukiwaniu wciąż żywy Rick. Księżniczka i Max złamać Mercer się, który prowadzi swoich ludzi
jak się zakończyła cała apokalipsa? (zombie wygrały, znaleziono lekarstwo


@Fiktorianin: Nie skończyła się w żaden sposób. Nie został wyjaśniony ani jeden wątek dotyczący zombie, ich pochodzenia, przyszłości itp. Ostatnie sezony to była cały czas walka grupy Ricka (potem już bez Ricka) z kolejnymi przeciwnikami i innymi grupami.