Wpis z mikrobloga

Raz zaufałem pewnej dziewczynie i wszystko jej o sobie powiedziałem. Nawet te rzeczy o których mało kto wie. Czy jest to możliwe, że nie chciała utrzymywać kontaktu przez to czego się dowiedziała? A mnie powiedziała, że to przez moje zachowanie. Myślę, że to była tylko wymówka. A ja chciałem być szczery dla osoby na której zaczynało mi zależeć
#zwiazki #rozowepaski #pytaniedoeksperta
  • 11
@pablo397: czyli teraz jestem samotny przez zbytnią ufność do ludzi? Może nie wyrobiła po prostu z faktem, że będzie miała do czynienia z chłopakiem o takiej przeszłości no to mogła otwarcie powiedzieć
@Grejt_Sajaman może zbyt wcześnie i zbyt dużo powiedziałeś. A może i dobrze zrobiłeś, bo się szybko dowiedziałeś, że jednak do siebie nie pasujecie. W każdym razie dziewczyna decyzję podjęła.
Może nie ze nie ufać następnym razem, ale bardziej ostrożnie by warto było podejść?
@Grejt_Sajaman: takie rzeczy jak chcesz wypluć z siebie to wal z anonimowych na mirko a nie dziewczynie będziesz głowę zawracał

chyba że szukasz takiej która lubi się wczuwać w ludzkie dramaty i spieszyć z pomocą, siostra miłosierdzia

jest scena w "Głupi i głupszy" - laska mówi "mam problemy ale nie chcę cię zanudzać" a Carrey odpowiada "dzięki" :)
to jest obciążające, nie każdy to lubi