Wpis z mikrobloga

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że oni twierdzą, że to tak miało wyglądać jak wyglądało. W sensie, że to wszystko było zaplanowane, że ten mecz tak wymarzył sobie Michniewicz. Należałoby go natychmiastowo dyscyplinarnie zwolnić.
Ciekawi mnie co Czesio wymyśli na Arabów, w końcu oni nie muszą wygrywać więc to Polacy będą musieli pokazać swój atak pozycyjny.

Ja po tym nieudolnym eksperymencie mógłbym sprawdzić jedynego ostatniego trenera z Polski- Papszuna, który rzeczywiście ma jakieś absurdalne wyniki, nieporównywalne z nikim wcześniej i nie gra takiej betoniarki. Jak z nim się nie uda, to trzeba by uznać, że nikogo lepszego w ekstraklasie nie ma i nie będzie przez kolejne 20 lat i dać sobie spokój na taki okres z polską myślą szkoleniową.

#mecz #reprezentacja #mundial
  • 4
@CzaryMarek: no tylko że Papszun chyba bazuje na codziennej dobrej pracy. Raków od kilku lat ciągle doskonali ten swój styl gry. Nie wiem, czy dałby rade ogarnąć kadre, gdy tutaj sie ma tak mało czasu. Poza tym poczekałbym jeszcze pare lat, zobaczył jak Raków będzie grał w eliminacjach Ligi Mistrzów, bo póki co w Europie mamy tylko jego piękne porażki w ostatniej rundzie eliminacji, a pięknych porażek to ja już mam
@CzaryMarek: Przecież przez 30 minut, pomysł na grę Meksyku to było: niech pokaże Polska co ma do zaoferowania. Okazało się, że nic, a Meksyk nie potrafił tego wykorzystać. Z drugiej strony mamy Saudów, którzy złapali Allaha za nogi po pokonaniu Argentyny i zapewne widzieli (jeśli nie usneli) mecz Polaków. Matematykę pozostawiam Tobie. Co do następnego trenera, nie łudźmy się. Papszun się nie nadaje, to klubowy trener. Znając logikę PZPN, będzie jakiś