Wpis z mikrobloga

Mireczki, szykuję się na wyjazd wakacyjny w cieplejsze rejony i kompletuje swoją wyprawkę :D
W kolekcji z letniaków posiadam: Xerjoff Renaissance, Missoni Wave, Versace Eau Fraiche, Versace Pour Homme, Acqua di Giò Profumo, Light Blue Eau Intense, PdM Sedley, Invictus Legend.
Co jeszcze moglibyście polecić z wiosenno/letnich zapachów? Wolałbym jednak nie powtarzać nut z powyższych, dodatkowo nie chcę więcej cytrusów :D Poza tym chciałbym dorzucić coś wieczorowego na dłuższe posiedzenia przy drinkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co możecie zarzucić od siebie albo co Wy byście ze sobą zabrali?
#perfumy
  • 19
@wisemansaid: reklama dźwignią handlu ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale Mandarino di Amalfi Acqua to cytrusy, których już nie chce podobnie jak Clinique Happy, w którym dodatkowo jest róża, za którą nie do końca przepadam.
Ja zawsze brałem jedne perfumy, ulubione ale raczej budżetowe. Zawsze szkoda było mi czasu żeby rozkminiać czym pachnieć, w razie utraty lub zniszczenia nie było szkoda, oraz i tak używałem na wieczór bo efekty używania perfum w ostrym słońcu są różne na skórze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@makzy: ja zawsze biorę jakiś ciepły, cięższy zapach, najczęściej jest to jakiś oud na wieczory. Tu polecam ADP Oud, DHP, Alexandria II, Amouage Epic czy Interlude.
@NiedzwiedzBilly: ciężko wybrać bo chyba nie mam żadnego ulubionego, w szczególności z letnich. Wcześniej brałem podobnie jak Ty zazwyczaj coś co najmniej było mi szkoda albo jak była cywilizacja to kupowałem coś na miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°) A coś ciekawego z letnich ale wieczorowych? Co fajnie siedzi?
@ochar: Beau de jour mam. Bardzo chodzi mi po głowie właśnie Fico di amalfi - podoba mi się ta figa i na nadgarstku fajnie siadło ale nie skupiałem się na parametrach. Testowałeś może globalnie w okresie letnim?