Wpis z mikrobloga

Gram powoli od wielu lat w Wiedźmina3 oczyszczając wszystkie znaczniki i mam pytanko, bo dotarłem do Kaer Morhen z Umą mam 21 level, a widzę, że te wszystkie dodatki Serce z Kamienia i Krew i Wino od 30 lvlu są dopiero i zastanawia mnie jak się one mają do fabuły z podstawowej wersji? One się dzieją zakończeniu głównego wątku z podstawki, czy wchodzą w międzyczasie? Bo na necie przeczytałem, że punkt z Umą to jest na etapie 2/3 fabuły, więc wychodzi na to, że zanim dotrę do tego 30 levela wymaganego do dodatków to już gra mi się może skończyć

#witcher #wiedzmin #wiedzmin3 #grykomputerowe
Pobierz Bananek2 - Gram powoli od wielu lat w Wiedźmina3 oczyszczając wszystkie znaczniki i m...
źródło: comment_1669395378XcfwlNWZ5GFnYsWZIZR2hY.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bananek2: IMO serca z kamienia przed spotkaniem z Ciri a krew i wino po końcu podstawki, wydaje się to najbardziej chronologiczne jeśli chodzi o fabułę, jedna z próśb w sercach może pomóc w zakończeniu podstawki. Zakończenie z krwi i wina logicznie biorąc pod uwagę zakończenia jest po podstawce
@Bananek2: SzK dowolnie, można jak najbardziej w trakcie, ale jak zrobisz po to też nie popsujesz. KiW robić po głównej fabule, ale ze względów praktycznych warto sobie "otworzyć ten dodatek", uzyskać dostęp do płatnerzy i kowali.
@Jan_K: a ci kowale tam dają coś więcej niż zwykły Hattori? Co do ekwipunku to na najwyższym poziomie trudności czuję się jakbym grał na łatwym, bo lubię zbierać wszystkie receptury i maxować eliksiry i oleje wszelkiego rodzaju, które na tym wyśmienitym ulepszeniu dają +50% xD
@Bananek2: Grałem dosyć dawno, ale z tego co ja pamiętam to wkurzało mnie, że u innych kończyła się kasa, gdy chciałem opchnąć więcej rzeczy na raz. Ci z Toussaint są bogatsi.