Wpis z mikrobloga

@szumowina_wadowicka: Nie wiem. Miałem taki tor z bazaru 20 lat temu. Bawiłem się przy nim świetnie. Nic nie działało, cały czas trzeba było coś lutować i naprawiać, ale fun był niesamowity. Teraz liczę, na podobne wrażenia. Oczywiście u młodego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szumowina_wadowicka: żeby nie obróciło, ale też żeby nie wypadały na zakrętach z toru. Tam siła odśrodkowa jest tak duża, że bez zwalniania samochodziki ładnie fruwają poza tor. Generalnie liczy się wyczucie w operowaniu przepustnicą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Są też skrzyżowania zmieniające tor z lewego na prawy i odwrotnie, którymi też sam operujesz. Ciekawostką jest, że można sobie dokupić komputer dedykowany do tych torów przy pomocy którego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przemax: w mniejszym zestawie nie ma wtyczki tylko trzeba wsadzić baterie chyba CR123, w każdym razie nie do kupienia w Lidlu wiec sobie dałem spokój żeby nie latać dodatkowo po sklepach

@szumowina_wadowicka: raczej stawiałbym na R20, względnie R14 - bardziej jednak te pierwsze.
Edit: można kupić adaptery, które "przerabiają" akumulatory AA na rozmiar R20/R14.