Wpis z mikrobloga

@Assiduus: ech, pamiętam jak pierwszy raz tego słuchałem u kuzyna na kompie z Winampa, razem z poniższym "nowym wakacyjnym hitem" z tamtych lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jprdl, to już prawie 20 lat. Z tamtego okresu najbardziej pamiętam Shreka, te piosenki i jakąś taką nadzieję na lepsze jutro, bo mieliśmy zaraz do UE wejść, technologia wchodziła pod strzechy, ludzie pierwsze zachodnie samochody od paru lat mieli no
s.....i - @Assiduus: ech, pamiętam jak pierwszy raz tego słuchałem u kuzyna na kompie...
@skitarii: dokładnie, sam miałem 5 lat w roku milenijnym, ale pamiętam tamtą fascynację wszystkimi nowinkami jakie pojawiły się u znajomych. Komórki, samochody które nie wyglądały jak ze złomowiska, pierwsze nowe ciągniki na wsi z tymi przedszkolnymi szybami XD i co najlepszego, mało kto z pokolenia naszych rodziców potrafił obsługiwać te technologie, więc komórki czy później internet były poza jakąkolwiek kontrolą, najwyżej mogli nam fizycznie zabronić korzystać z komputera, bo co robiliśmy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bartosz325: Pamiętne czasy wagarów w kafejce internetowej i to na głośnikach. Chodziliśmy na nocki z kumplami do kafejek, każdy wykładał dyszkę i cisnęliśmy od 20 do 6 rano. Cs 1.6 Red alert 2, kozacy. Wybornie było, #!$%@? że już nie wróci ( ʖ̯)