Wpis z mikrobloga

@#!$%@?:

U mnie normą jest "ej zobacz jakie ciacho idzie"

Klasyczny normiecel który potem wchodzi na wykop śmiać się z przegrywów, prawdopodobnie również gumcel.
Można to nawet wywnioskować po samym dymorfizmie kości twarzy.
@olaf_wolominski: o czym Ty teraz piertolisz? Chyba coś Ci na głowę siadło...

Nie robię awantur mojemu, że się obejrzy za atrakcyjną kobietą na ulicy, bo sama na taką panią zerknę. Jak na estetyczne dzieło sztuki, w tym wypadku "natury" mniej lub bardziej. Żadne z nas nie komentuje tych kobiet w taki sposób ani w żaden inny. Prześlizgujesz się wzrokiem bez gadania i w zasadzie zapominasz, bo atrakcyjna osoba to żadna sensacja.
@moll: Nie ma co sie denerwować, jeszcze kortyzol ci skoczy i mózg twojego dziecka może się źle rozwinąć. To ty zdjęłaś mnie z czarno żeby potem znowu mnie wrzucić? Nie wiedziałem xD

Jak nie komentujecie oboje tych osób to nie można waszej sytuacji porównać do sytuacji gościa ze screena opa.
@olaf_wolominski: Twoje wypowiedzi mnie obrzydzają, tyle, bo sprowadzasz mnie, jako rozmówcę, wyłącznie do poziomu moich genitaliów, czyli nawet nie zadajesz sobie trudu zgłębienia komunikatu wychodzącego z mojej strony, który w żadnym wypadku nie niósł sugestii zachowań opisywanych przez Ciebie.

powiedziałam że tylko na chwilę zdejmuję z czarnej. Pamięć krótka, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@moll: Moja wypowiedź jak i każda inna jest nierozłącznie powiązana z kontekstem tematu stworzonym przez screen opa i wypowiadając się w nim musisz to uwzględnić lub nie zwierać pośladów gdy o tym zapomniałaś.