Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@baNicja: do luźnego grania na kanapie zawsze wybierasz konsolę . Rynek używanych gier jest nadal bardzo duży więc coś znajdziesz na siebie a na kompie wieś jest jak jest czyli grasz legalnie albo nie. Ja na konsole przesiadłem się w 2008 i nie żałuję a mój laptop który już będzie miał teraz z 8-9 lat nadal idealnie nadaje się do YouTube i i jakiś podstawowych czynności których nie mogę zrobić na
@baNicja: dołożyć warto bo masz większy dysk, sporo lepszą grafikę i możliwość kupowania gier używanych. XSS zły nie jest ale to takie rozwiązanie typowo ekonomiczne aby było jako tako. Jak masz zamiar rzeczywiście na tym grać więcej to XSX
@baNicja: XboxSeriesS - brak napędu, tylko gry cyfrowe.
XboxSeriesX - napęd, możliwość kupowania gier z rynku wtórnego (znacznie niższe ceny niż wersje elektroniczne - dodatkowo możliwość dalszej odsprzedaży).

Ja bym się nie zastanawiał tylko brał XSX, bo nawet jeśli teraz S daje radę, to podejrzewam że w przeciągu tych kolejnych 3 lat z wydajnością będzie coraz gorzej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
zawsze sie zastanawiam o co chodzi z tym luznym graniem? ja gram bardzo duzo jak na standardy i nie zamienilbym xboxa na nic innego.


@nobrain: Pewnie chodzi o to, że na konsoli siadasz na luzaku i 5 sekund po kliknięciu włącznika jesteś już w grze, a na PC przez 3 godziny przeglądasz fora jaka wersja sterowników do grafiki jest polecana po najnowszym patchu do gry, potem siadasz i 30 minut przesuwasz
Pobierz
źródło: comment_1669564368CNCp3Q4nOE0xoZeA9qzAXP.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vulcanitu: miałem ale niestety skapitulował jak zostawiłem go na zimę na działce więc bardziej robi jako dekoracja i przycisk do papieru, miałem też PS3 ale jest już u brata od jakiś 5 lat bo chciał przejść uncharted i tak mu zostawiłem.