Jak mnie denerwuje robienie tych towarzyskich od swapy. Jestem raczej mniej niż przeciętnych graczem (6 liga here) i raz idzie szybko, a dzisiaj nie mogę dobić 6 zwycięstw od godziny dramat - w tym mecze po 45-60min w grze gdzie bramkarz przeciwnika wszystko wyciąga ()
#fut
  • 6
@velour: też jestem przeciętnym graczem, aktualnie 7 liga (ale nie grałem DR od restartu sezonu), ale swapy idzie szybko robić. W jeden dzień ostatnio 8 zrobiłem. Ustawiaj tych 6sciu mundialowych na obronie, na atak i skrzydła daj dobrych, odpalaj nieustanny pressing w taktyce i jazda ;)
@Psychol7: mnie czasem rozwala jak przeciwnik robi w 2 minucie 5 zmian a w 4 minucie dostaje ode mnie gonga i koniec meczu. Zmiany trwaja dluzej niz sam mecz.

Constant press od poczatku, bezposrednie podania i 80% spotkan konczy sie w ciagu pierwszych 15 min
@velour: Ja robię odrazu z bramkami danego państwa. Gram 6 Holendrami, a bramkę nimi mam już strzelone, wiec jeden napastnik z państwa w którym mi brakuje do zadania i 2 zadania w 1.