Wpis z mikrobloga

@pamparam2: ja bym poprawil na najgorszy i bez polotu zespol na tych mistrzostwach. bylo kilka innych zespolow i one mogly jwchac zamiast nas. szkoda hajsu na repre. niech to zakopia i nara
bo polshit na farcie sie dostal. glupcy maja wiecej szczescia niz umiejetnosci.


@elvlad: Czyli inni nie mieli zbytnio umiejętnosci skoro nie dali rady xd Taki meksyk zremisował z nami bo słabo grał. Arabi tez nie potrafił strzelić 3 goli.
@Yurakamisa: #!$%@? stary slepy jestes? meksyk i arabia w hoooj lepiej grali niz ta husaria z dupy wzieta. gdyny nie nieszczesny to by dawno w samolocie siedzieli. powiedz mi gosciu malinowy xd ile bylo strzalow na bramke w drugiej polowie ze strony slebeuszy z polski? wg. ciebie grali by wygrac czy dawno po drugiej bramce odpuscili bo przeciez spiesza sie na swieta do polski
ok. czyli mam rozumiec ze styl i charakter ci sie w hooj podobal i ze jestes ustatysfakcjonowany poziomem jaki prezentuje repra?


@elvlad: Styl i charakter beznadziejny. Ale pitolenie że Meksyk czy Arabia zasłużyły aby przejść to takie xd. Też grali gówno. Meksyk dopiero z Arabią coś się starał grać a tak to gra słaba. Arabia za to fartem wygrała z Argentyna i na tym skończył się dla niej ten turniej.
@Yurakamisa: ja tam dalej uwazam ze araby i mexy grali lepiej i z wiekszym charakterem niz polshit. a ze odpadli to nieznaczy ze byli gorsi bo w pilce roznie bywa, gdybys ogladal mecze to wiedzial bys ze czasem wygrywa ten co ma wiecej szczescia niz umiejetnosci.