Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Jestem piłkarskim raczej Januszem, laikiem i widzę tutaj dużo hejru w stronie KS, że jak to ludzie mogą oglądać.
Otóż jako właśnie taki laik futbolu to te ich hejt parki się dobrze słucha; tzn gdy jest Wichniar, Kowal, Rudzki itp. Gdy wróci Bór, Stano to Chyb sjuz nie będzie tak fajnie xd ale no słucha się ich tak na luzie, akurat do obierania ziemiakow czy drapania się po jajach.
Zachęcony jednak przez wykopków wczoraj wyjątkowo po meczu odpaliłem live meczyków i ojezu, ale to jest przepaść merytoryczna. Naprawdę się czegoś dowiedziałem o meczu i potencjalnych scenariuszach na mecz z Francją xd
Także KS, musicie trochę zmienić azymut, bo stajecie się zwykłą rozrywką bez merytoryki. Monologi Borka nic nie zmienia, już coraz mniej ludzi się na nie nabiera.
#kanalsportowy #kanalbekowy #mecz #pzpn #reprezentacja #mundial #gownowpis
Pobierz Lohengrin - Jestem piłkarskim raczej Januszem, laikiem i widzę tutaj dużo hejru w str...
źródło: comment_1669889064qM65F26QFBnv7ZaaFOSMei.jpg
  • 4
@Narcyz_: Na meczykach broniono Czesława bardziej niż na KS, choćby po meczu z Meksykiem, gdzie przekonywali, że świetnie zrealizowano założenia taktyczne trenera i mecz był jaki był ale cel osiągnięty i ufają Michniewiczowi. Czasami mam wrażenie, że na wykopie wszyscy gadają o meczykach, a nikt ich nie ogląda.
@huragan_kelly: ja nie oglądam ani tego, ani tego bo mam dość tej reprezentacji. Nie wiem jakie jest nastawienie do Michniewicza, wczoraj tylko na chwilę włączyłem KS żeby posłuchać fikołków po takiej padace i niestety się nie zawiodłem.

Po wczorajszym meczu też go bronili?
@Narcyz_: Wczoraj przyznawali, że ciężko się to oglądało i męczarnie ale należy cieszyć się z awansu i osiągniętego celu minimum. Retoryka podobna do KS, więc nie wiem, czemu się tak przeciwstawia te 2 obozy, jakby miały zupełnie inne poglądy i jedni byliby pro-Czesiu a drudzy całkowicie anty. Niestety nie jest to takie proste.