Wpis z mikrobloga

zbanowali a jego wpisy usunęli


@piesnababy: Bo #!$%@? spamował jak po##bany przez 54 godziny o tym samym, halooo xD
Istnieje coś takiego jak regulamin xD

Jeśli myślisz, że możesz tu czytać i dodawać treści jakie tylko chcesz to żyjesz w niezłej bańce xD


Ponownie, istnieje coś takiego jak regulamin xD Od dzisiaj tu jesteście, czy jak? xD
@piesnababy: Odróżniajcie cenzurę od spamu. 90% użytkowników tej afery dostało bana właśnie za spam, a wy nic w tym dziwnego nie widzicie xD

Inni usunęli konto pisząc coś o cenzurze, ale nawet głupiego przykładu nie podali xD
@Mr_3nKi_: by nie spamował, gdyby dostał odpowiedź na swój pierwszy post i, przede wszystkim, gdyby tego posta nie usunęli. Gość zadał proste pytanie, a zamiast odpowiedzi moderacja stwierdziła, że lepiej jest niewygodne pytanie #!$%@?ć a userowi dać shadowbana. Gość się #!$%@?ł i zaczął pobijać pytanie dalej i bardzo dobrze zrobił.
by nie spamował, gdyby dostał odpowiedź na swój pierwszy pos


@piesnababy: Odpowiedz od kogo? miachała biauka? No tak, bo on siedzi na wykopie 24/7 i integruje sie z użytkownikami xD

i to ja żyje w bance? xD

Ja też zrobię taki wis i zaczekam na odpowiedz papieża. Jak nie odpowie, bede codziennie napi##dalał tym samym, żeby potem krzyczeć coś o cenzurze, kiedy dostana bana za spam xD
@piesnababy: Żebyś zrozumiał, bo chyba nie do końca rozumiesz.

Napisał raz, nikt nikt odpowiedział, bo napisał to na portalu ze śmiesznymi obrazkami, a nie na mailu.

Zaczął spamowac jak po##bany (54h) z jednego konta.

Dostał bana, a wraz z nim zniknęły te spamerskie wpisy. Wyjaśniłem już?