Wpis z mikrobloga

hej, jeżeli o mnie chodzi to obsługa samego telefonu (samsung galaxy ace I, 290 mb ramu, według softu, według specyfikacji 384 MB), #android i te sprawy (notabene "wersja systemu android 2.3.6") i teraz tak:

- gram we wszystkie gierki z GBA i GBC (tylko te które zakupiłem oryginalnie, mogę to udowodnić pokazując m.in screeny cartów z gbc/gba które posiadam do tej pory...[mario golf {gbc} rulez ;>])

- dzwonienie/odbieranie sms-ów bez jakichkolwiek problemów (do tego klawiatura swype z której od czasu do czasu korzystam)

- telefon po okresie ponad roku z hakiem robi mi całkowitą ścinkę średnio raz na miesiąc/dwa (w sensie że muszę wyłączyć i włączyć telefon, przez cały okres JEDEN RAZ musiałem wyciągać baterie)

- moge korzystać z wielu darmowych aplikacji dostępnych w google play (m.in avast, 3g watchdog dzięki któremu wiem ile transferu w danym miesiącu wykorzystałem)

- przy każdym dostarczeniu maila na mój zintegrowany profil na gmail dostaje dźwiękowe powiadomienie

- tak szczerze mówiąc jako bardzo prosty i zwykły użytkownik przyczepiłbym się m.in do:

~~ telefon czasami zamula

~~ mimo wszystko dalej nie wydaje mi się żebym mógł korzystać tylko z usług dostępnych w telefonie w konfrontacji z tym co oferuje mi każdy pc

~~ całkowita obsługa stron tak jak na pc - kuleje, mimo wszystko widać że to nie jest jeszcze ta technologia

~~ nie wyobrażam sobie korzystania i obsługi formatów office przez ten telefon(chociaż jest to możliwe i korzystałem - jednak z uwagi na wyświetlacz i samo formatowanie - niepraktyczne)

To tyle odemnie, a teraz czekam na rzeczowe argumenty i jakiś pomysł na to jaki telefon powinienem wybrać przy kolejnym przedłużeniu umowy? dodam, że według mnie do tej pory najlepszy telefon ze wszystkich jakie miałem (z 6-8 lat wstecz?) był SAMSUNG E-250 ale to z uwagi na to że wtedy to była nówka i jeden z najtańszych telefonów który miał mp3, aparat, i karte pamięci XD

#pytanie #bojowkawindowsphone #windowsphone #bojowkaandroid

[edit]

dodam w kwestii formalnej - przedłużam umowę w #plus i nie ma żadnej absolutnie możliwości do przejścia do innego operatora na ten moment. Abonament 74.99 zł/mc + 2gb transferu w cenie abonamentu
  • 13
@Pismak: powiem szczerze że liczyłem się z podobnymi głosami, ale co dla mnie w takim razie może być rozwiązaniem? tkzw byle co? jeżeli tak to spoko ok, myślałem nad czymś z linii #htc
do czytania wykopu, grania w gierki inne niż gbc/gba, logicznej obsługi office (z excelem włącznie), obsługa formatów flash/silverlight nie jest ważna, ale byłaby miła =) (XD)
@chori: yyy a czy pod wp emulacja jest ok? czy ichniejsze przeglądarki dają dobre wejście w #internety no i czy faktycznie office może działać bez problemu bez jakichkolwiek dodatkowych opłat? (chodzi tylko i wyłącznie o sam odczyt)