Wpis z mikrobloga

skąd masz pewność że wśród osób które nie poszły na wybory, nie dostałby głosów?


@czlowiekwmasce: nie mam takiej pewności, ale skoro nie poszły na wybory to what's the difference?

a czemu odrzucasz ze w tej grupie nieglosukacych nie ma zwolennikow knp?


@gustawny: ok, możemy nawet założyć że w grupie niegłosujących wszyscy to zwolennicy KNP, wtedy mieliby większość w sejmie, zadowolony z takich obliczeń?
jak nie poszł to znaczy ze frekwencja jest jaka jest i ma 7% poparcia i wsio. Teraz poszedł żelazny elektorat, dam sobie głowe uciąć ze wsród #januszewyborow dostałby też głosy, być moze wiecej niż 7% być moze mniej, ale pewności nie masz czy byłby poniżej 5% więc nie siej fermentu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Camel665: widzisz, ja mowie o racjonalnym scenariuszu a ty przedstawiasz abstrakcyjny aby tylko atakować, masz jakiś osobisty ból dupy ze ma te 7%? nie potrafisz zaakceptować wyboru ludzi (demokratycznego)? Demokracja jest piękna jak tylko jest po "naszemu" tak?
ja mowie o racjonalnym scenariuszu


dam sobie głowe uciąć

@czlowiekwmasce: no rzeczywiście bardzo racjonalny argument, wybacz że mnie nie przekonałeś.

nie potrafisz zaakceptować wyboru ludzi


@czlowiekwmasce: a gdzie ja neguję jakikolwiek wybór?

@xonick: i o ile Korwin nie zacznie opowiadać publicznie kontrowersyjnych anegdotek i przestanie dawać się podpuszczać w stylu "to niech Pan powtórzy po raz 50ty co Pan sądzi o gwałceniu kobiet" to wynik będzie jeszcze większy, bo
no rzeczywiście bardzo racjonalny argument, wybacz że mnie nie przekonałeś.


Rozróżniasz przysłowie / powiedzenie od normalnego zdania?

a gdzie ja neguję jakikolwiek wybór?


Twoje wypowiedzi sugerują że nie bardzo ci sie wynik korwina podoba. W stylu .. nie róbcie hura bo TYLKO niska frekwencja dala mu wyjscie powyzej 5%
Rozróżniasz przysłowie / powiedzenie od normalnego zdania?


@czlowiekwmasce: rozróżniam, niemniej jednak w Twojej wypowiedzi nie znalazłem żadnych racjonalnych argumentów mających poprzeć Twoją tezę.

Twoje wypowiedzi sugerują że nie bardzo ci sie wynik korwina podoba


@czlowiekwmasce: wiele rzeczy mi się nie podoba, ale to jeszcze nie oznacza abym miał cokolwiek negować bądź pokładać wątpliwości w elementarne demokratyczne prawa, w przeciwieństwie do Korwina który je jawnie neguje - widzisz różnicę?

Tak szczerze
@Camel665 chodzi mi tylko i wylącznie o to że robisz porównanie tych wyborów (frekwencji) i poprzednich krajowych... w jakim celu? Raz że ludzie zmieniają poglądy (wyborcy), pojawiają sie nowi.. nie mówiąc że sugerujesz iż ta ilość głosów które zdobył teraz jest jego "sufitem".. no to jak mam to odbierac?
@czlowiekwmasce: a widzisz, warto robić porównania aby poznać trendy. Ja akurat porównałem do wyborów prezydenckich z 2010, ale gdyby wziąć na blat wyniki z wyborów parlamentarnych z 2011 gdzie Korwin przy frekwencji 48% dostał śmieszne 152tyś głosów to okazuje się że tendencja jest rosnąca i jego aktywnych wyborców rzeczywiście przybywa, o czym napisał @xonick

Także bynajmniej nie uważam tego za szczyt możliwości KNP, natomiast faktem jest że podczas obecnych wyborów frekwencja
@Camel665: Akurat niska frekwencja najbardziej ratuje POPiS, bo ponad 70% ludzi w tym kraju ma #!$%@? a na nich głosuje żelazny elektorat. Jakby te 70% poszło wyrazić swoje niezadowolenie w stylu "głosujemy na KNP/RN, bo reszta to jeden #!$%@?" to dopiero byłby płacz o "porażce demokracji".