Wpis z mikrobloga

Doskonała relacja Telewizja Republika o "policyjnych prawdach" o mojej "przygodzie" z Mazowieckiej. Uwiarygadniali się monitoringiem który utajnili, kłamali że "byłem na izbie", kłamali ze kogokolwiek uderzyłem. Kłamstwa te wielokrotnie powtarzali bez choć próby weryfikacji policyjni dziennikarze. Dobrze, ze są media, które rzuciły rękawice tym opłacanym przez państwo i państwowe koncerny! Oglądajcie TV Republika, udostępnijcie proszę ten materiał!

http://www.wykop.pl/link/2035174/wipler-oskarza-policje/
  • 36
@Zyd_Suss: Wipler zrezygnowal z pisu, jednej z najsilniejszych partii politycznych w Polsce, na rzecz knp, partii, ktora nawet nie ma pewnosci, ze w najblizszych wyborach wejdzie do sejmu. Zmienil partie, bo ta zeszla z kierunku politycznego, ktory uznawal za sluszny. Insynuacje, ze jest populista sa w tym przypadku kompletnie wyjete z dupy.
@RackhamMazer: Twoim zdaniem w Polsce nie głosujemy na ludzi, ale tylko i wyłącznie na partię? I jeżeli partia zmieni poglądy, to nie mamy prawa nic z tym robić? Mandat to powinni oddać posłowie Platformy z Tuskiem na czele. Skoro wchodzili do sejmu z uwolnieniem gospodarki, zmniejszaniem podatków itd., to powinni oddać mandaty jak tylko chcięli podatki zwiększać. Czy jak jest?

@krzysztoferski: Jak go pytają to co ma robić? Walczy chłopak