Wpis z mikrobloga

Jasiu dostał na urodziny kolejkę. Poszedł do swojego pokoju i rozłożył kolejkę. Ojciec poszedł do pokoju obok i zajął się czytaniem gazety. Po pewnym czasie zza drzwi słychać "Wsiadać, #!$%@?, drzwi zamykać!" Ojciec zdziwiony mówi sam do siebie - chyba się przesłyszałem. Ale za 5 minut sytuacja się powtarza. Ojciec wpada do pokoju Jasia i mówi

- Jasiu, jeśli jeszcze raz przeklniesz to zabiorę Ci kolejkę.

-Dobrze tato już nie będę.

Ojciec wrócił do czytania gazety i znów słyszy "wsiadać, #!$%@?, drzwi zamykać!". Wpadł ponownie do pokoju i mimo błagań Jasia zabrał mu kolejkę.

Minęły dwie godziny, gdy mały wszedł do pokoju ojca i mówi:

-Tato, proszę oddaj mi kolejkę, już nie będę przeklinać.

Ojciec uległ Jasiowi i postanowił oddać kolejkę.Zabrał się za czytanie, a po chwili zza drzwi dobiega:

- Wsiadać, #!$%@?, drzwi zamykać, bo przez tego #!$%@? mamy dwie godziny opóźnienia.

#suchar #dowcip
  • 8
@takasobie: mnie i moich znajomych śmieszy a dawno skończyliśmy gimnazjum. Jeśli ktoś ma inne poczucie humoru niż ty to nie oznacza, że nie jest śmieszne. Chyba, że o czymś nie wiem i jesteś wyznacznikiem humoru:)
@takasobie: opowiedziane w ciekawy sposób bardzo śmieszy. Ba nawet mój kolega potrafi opowiedzieć dowcip idzie baba do lekarza, a lekarz też baba w taki sposób, że wyda się to smieszne.