Wpis z mikrobloga

@Writer:

U mnie w mieście (Bielsko-Biała) zachorowało kilkanaście osób, jedna zmarła lecz podobno nie z powodu tego wirusa.

@march:

W sumie to całkiem prawdopodobne. W Bielsku liczba chorych wzrasta, a w wojewódzkim odwiedziny wstrzymali właśnie wczoraj do odwołania.

@filoop:

Świńska grypa, AH1N1, nic Ci to nie mówi? :<

@maniaks:

Fakt, w szkole, w autobusie, na przystanku - wszędzie o tym słyszałem już. :|
@RT_NR: Nie znam szczegółów, ale kolega był w Łodzi u lekarza przed świętami i ten mu mówił, że są przypadki świńskiej grypy, ale teraz nie wiem czy on o Łodzi, czy ogólnie o Polsce mówił....
@anonim1133:

Nie mieszkam w Bieszczadach... :| Co najwyżej w Beskidach mogę. :D

@Ryu:

Cóż może, nie mniej teraz chyba ogólnie jakaś epidemia grypy jest, bo jak widzę portale informacyjne już się o tym rozpisują.

Najgorsze jest tylko to, że czułem się świetnie do momentu zanim przeczytałem objawy świńskiej grypy. Teraz nagle mam bóle mięśniowe i głowy. :D
@RT_NR: Ja zacząłem się źle czuć w sobotę, w niedzielę rano wyjechałem na sylwestra i od niedzielnego popołudnia tak do środy nad ranem dawałem w palnik i mało spałem. :P Mam nadzieję, że nie hoduję właśnie świńskiej grypy w sobie. :(
@Ryu:

Chyba nie ma nic gorszego od choroby przed sylwestrem. :| Nie mniej po Sylwestrze to chyba każdy za mało spał, bo w mojej klasie do dzisiaj kilka osób musiało przysypiać na lekcjach. :P