Wpis z mikrobloga

#problemypierwszegoswiata #komputery

Pytanie do wszystkich pasjonatów gier komputerowych. Jako, że przestawiłem swoją maszynę zagłady i podłączyłem do innego monitora 1920 / 1080 to chciałbym właśnie w takiej rozdzielczości grać. Tutaj niestety pojawia się problem bo jak niektóre gry działają bez zarzutu np Far Cry 3, to już dwie inne nie mają zaznaczonej innej rozdzielczości jak 1280 / 1024 vide Rome II Total War i AC IV Black Flag. Ktoś ma jakieś pojęcie czy może to być spowodowane?
  • 11
@jurny_juhas: Jak mogą dwie gry z tamtego roku nie obsługiwać rozdzielczości 1920 1080? Chodzi mi głównie o to, że jak w opcjach powinna być do wyboru rozdzielczość to mam tam tylko jedno czyt. 1280 1024 co jest żenujące na tak dużym monitorze i takim sprzęcie :(
@Chlebogryzarka: Nie. Mam dwa monitory 20 cali Wide wpięte do stacjonarki. Aktualnie nie potrzebuję nic większego, bo poza webdev nic innego nie robię. FullHD mam telewizor, na którym sprawdzam jak wyglądają moje strony. Z reguły strona jest responsywna, więc nie ma z tym problemu :)
@jurny_juhas: No i właśnie u mnie też wszystko śmiga oprócz tych dwóch tytułów i za cholerę nie mogę dojść dlaczego. Pierdzielca idzie dostać z tym szajsem, że Rome II to badziewie to już wiedziałem wcześniej, ale żeby aż takie eh..
@weeman: Mówię Ci, że to coś jest nie tak głębiej z tym ścierwem, ciekawym tylko czy ktoś miał coś podobnego. W Nvidia Geforce Experience mogę sobie zmienić ustawienia na natywną czyt. 1920x1080, ale jak tylko odpalę to ścierwo to wraca do starej, a w grze rozdzielczość do wyboru jest tylko jedna. Sprawa zawiła jak ja pierniczę.