Wpis z mikrobloga

@dzangyl: jasne, że mogłem... mogłem też kupić bilet i iść na mecz.... ale nie o to chodzi...

mam ból dupy o to, że telewizja publiczna transmituje mecze pożalsięboże piłki kopanej z mistrzostw, w których nawet nie bierzemy udziału, euro 2012 urasta do rangi swieta narodowego mimo ze nasi kopacze-partacze zbłaznili się na całej linii a gdy przychodzi czas na prawdziwe sukcesy, podczas których aż serce roście, to są one zarezerwowane tylko
@sleep-walker: lubię siatkówkę od lat, piłka nożna mi zwisa, ale TVP zawsze ją wykupuje, więc na jedno wychodzi. Teraz mogę oglądać sobie mecze Polaków tyle, że na innym kanale. Tylko, że ja jestem kibicem od lat, a przydało by się, aby było trochę więcej kibiców, wówczas więcej ludzi będzie grać w siatkówkę, przez co będziemy mieli lepszych siatkarzy, trenerów, sponsorów, infrastrukturę. Czyli jest w tym racja aby były ich mecze na
@jezus_cameltoe: ja uważam, że zabranie tych mistrzostw z domeny publicznej zrobi niesamowitą krzywdę polskiej siatkówce... masz bardzo dużo racji w tym co piszesz... ale to jest takie błędne koło, jak nie ma wsparcia, nie ma gry, a jak nie ma gry, nie ma wsparcia... ale tutaj mamy grę i to na wysokim poziomie... wystarczy ją propagować...