Wpis z mikrobloga

@oskar666: moja dziewczyna ma go do teraz. Konkurent dla 3310, a w dziedzinie smartfonów nie do pokonania. Z tyłu amelinium, a z przodu szyba grubości całego ajfona5/sgs5. Ale nie licz, że poużywasz appstore czy cokolwiek. Jesteś zdany tylko na siebie, bo one już nie mają wsparcia.
@oskar666: "jakąś" może i tak, ale większość będzie na nowsze IOSy. Ogólnie to polecam zrobić jb i samemu ściągać aplikacje. Teraz Ci nie podpowiem co i jak, bo od dawna już nie posiadam IP, ale ogólnie da się go doprowdzaić do stanu używalności.
@portas91: JB jest tak samo łatwy, jak dev unlock WP 8? (jedno kliknięcie i już) Ogólnie chcę go do zapoznania się z systemem, jakby mi się spodobał, to za rok bym wziął jakiegoś.
@oskar666: ja mam do sprzedania, tylko zablokowany na amen. Po podpięciu wykrywany przez wszystko.

Trzy linie bad pikseli i trochę wyświetlacz się zużył, jednak telefon to momentu sprzed zablokowania działał.

Pięć dych i wyślę ci za pobraniem cały zestaw.
@oskar666: wtedy co go miałem, to nie było łatwo, bo lubił się pokrzaczyć, ale to pewnie dlatego, że te pierwsze wersje IOSa łamali bardzo długo. 3g/3gs powinien być łatwiej dostępny i całkiem możliwe, że tańszy od 2g.
@oskar666: To już nawet stare nieandroidowe dotykowce dawały więcej możliwości od tego shitu. Wciąż się gdzieś u mnie poniewiera LG KU990 który jest lepszy mimo oporowego rozkalibrowanego wyświetlacza.