Wpis z mikrobloga

@polecam_poczytac_ciorana: nie cisnę z wegetarian, tylko cisnę z bezsensowności owego obrazka, bo jak jest jakaś potrawa zrobiona w taki a nie inny sposób to jak można się domagać jej innej wegańskiej wersji? to tak jakbym ja chciał mięsną niezdrową wersję sałatki jarzynowej najlepiej bez warzyw.

niech orlen im zrobi hot-doga z marchewką i po problemie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BolaMniePlecy:

to tak jakbym ja chciał mięsną niezdrową wersję sałatki jarzynowej najlepiej bez warzyw.


ale #!$%@? jak potłuczony. ja to widzę tak, że chodzi o stworzenie produktu, który jest substytutem dla mięsa w hotdogu (nie wiem #!$%@? falafel przykładowo?) żeby można było sobie pójść na stację "na hotdoga". jak idziesz "na kebsa po imprezie" to idziesz tylko po tę odważoną ilość mięsa w bułce podanej przez mohameda? bo ja
@polecam_poczytac_ciorana: nie nie nie, znowu się źle wyraziłem. ja wychodzę z założenia, że jeśli stajesz się wege to jesteś tego świadom i automatycznie rezygnujesz z potraw mięsnych. jakby nie patrzeć masę potraw które są typowo mięsne, wege strasznie chce mieć wege. rozumiem, wolny rynek, zapotrzebowanie, chęć, może nawet zdrowie, ale skoro chcą własną wersję hot-doga to niech sami sobie ją wymyślą, nazwą hot-rots i to jedzą a nie na siłę z
@BolaMniePlecy:

jeśli stajesz się wege to jesteś tego świadom i automatycznie rezygnujesz z potraw mięsnych


xD

ale skoro chcą własną wersję hot-doga to niech sami sobie ją wymyślą, nazwą hot-rots i to jedzą a nie na siłę z baby robią chłopa.


XDD

stając się ateistą rezygnujesz z przywilejów opłatka na mszy, czy skrapianiu 'święconą' wodą.


o #!$%@? stary. jesteś klasycznym przykładem wykopka pt. "nie znam się to się wypowiem".
@polecam_poczytac_ciorana:

jesteś klasycznym przykładem wykopka pt. "nie znam się to się wypowiem". :3


znam się bo byłem ponad 2 lata wege ale zrezygnowałem bo mi to żarcie nie leżało, stęskniłem się za mięsem bo sojowe 'mięso' jest tak dobre jak ty i twoje teksty.

o tym w jaki sposób wegetarianie powinni postępować


nie mówię jak mają, wyrażam swoją opinię, oraz piszę to z czego mają beke wegetarianie których znam

Jeżeli ktoś