Wpis z mikrobloga

1. bądź mną, mieszkaj ze swoim #rozowypasek

2. twoja love wychodzi o 6.15 do pracy, ty leżysz w łóżeczku dalej

3. różowy przekręca zamek w drzwiach i odchodzi

4. w tym samym momencie nie wytrzymujesz i puszczasz ogromnego bąka bo już wytrzymać nie możesz

6. różowy wraca, otwiera drzwi i pyta czy coś spadło bo słyszała "grzmot"

7. zwal na królika że zrzucił sobie butelkę z wodą w klatce

8. królik poker face

9. różowy prosi żebym mu podniósł butelkę i wychodzi

10. ...

11. PROFIT(?)

Tylko teraz królika się boję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S. nie ma pkt. 5

#coolstory #truestory #facettoswinia #heheszki
  • 47
  • Odpowiedz
@Werkaaa: puszczamy, nie chciałem jej dziś przykrości sprawiać jeszcze większej, że idzie do pracy a ja dalej w ciepłym łóżeczku zostaje :D
  • Odpowiedz
@mythbuster: mi tam nie jest gUpio :P no cóż, każdy ma inne podejście. Ja wychodzę z założenia, że skoro jest się w związku to robi się wszystko naturalnie, tak jak każdy człowiek. Po co udawać coś przed drugą połówką, przecież ona bardzo dobrze wie, że i tak pierdzisz :D
  • Odpowiedz
@swinkapl: Spędzamy ze sobą każdą wolną chwilę mieszkając razem, to co, mamy siedzieć z bolącymi brzuchami, albo bać się wyjść do kibla żeby sobie piardnąć? wg mnie to nie kwestia kultury.
  • Odpowiedz
@Werkaaa: no właśnie to wyjście do łazienki to oznaka kultury, ty piszesz o puszczania bąków przy sobie. Siedzicie przy filmie i jedno się odchyla, puszcza śmierdzącego i głośnego bąka, chichracie się i jest fajnie czy jednak zmiana wersji?
  • Odpowiedz
Podobna historia:

Przychodzi kompletnie zjarany chłopak do dziewczyny. Puka do drzwi, ta po chwili mu otwiera, zaprasza go do środka i mówi:

- Kochanie poczekaj chwilkę, ja skocze do łazienki dokończyć się malować i zaraz wychodzimy.

- Spoko.

Siedzi taki zajarany na kanapie, nagle zachciało mu się srać. I co tu teraz zrobić ?! Panna w łazience, a ja zaraz nie wytrzymam - myśli.

Zauważył, ze na podłodze leży pies - co
  • Odpowiedz