Wpis z mikrobloga

@L_DiCarlo: Super to wyszło, zawołaj jak już pomalujesz ;)

Ja oglądałem strażników 2 dni temu, a Groot wg mnie był najciekawszą postacią w tym filmie i trochu mi go szkoda było jak się poświęcił, ale wszystko dobrze się skończyło ()
@McGregor87: 87 w nicku, czyli moje pokolenie (jestem rocznik 86) a pierdzielisz takie głupoty, że głowa mała. porównanie wizualiów w obu filmach sprowadziłeś do stwierdzenia o cgi, i wspomniałeś toy story, nosz #!$%@? :/ dodam, że w jednym z tych filmów głównymi bohaterami są humanoidalne drzewo i gadający szop. efekty specjalne to nie tylko ilość cgi, ale kolorystyka, ujęcia i odpowiednia praca kamery - w guardiansach dopieszczone, aż miło. nie lubimy
No przyznać się Mireczki, któremu zmiękło serce jak zobaczył małego Groota pod koniec filmu?


@L_DiCarlo: Autorzy filmu trochę przegięli ze scena w której Groot przebija brzuch kilkunastu niewinnym strażnikom więzienia po czym robi z nich miazgę obijając ich ciała kilka razy o ściany. Po tej scenie to raczej wyrwałbym chwasta O.O

A rysunek ładny :P
@StayOut: Jak dobrze podnawozisz jakie dżewko to może Ci wyrośnie taki Groot :D

@jigsaw96: Jakieś mniej a więcej 8 lat, z czego czynnie 3-4 - wcześniej to tylko nauka i to do tego raczej "bierna" bo się nieziemsko opierdzielałam.

@McGregor87: a idź Pan. Ja zarówno lubię to jak i to i obie rzeczy potrafię docenić. Nudny podział, a w zasadzie obie rzeczy tak się cholernie od siebie różnią, więc