Wpis z mikrobloga

Będzie cool story.

Jako że od dawna nie mieszkam już z rodzicami niestety już tylko czasami trafiają do mnie historie o wybrykach mojego taty.

Gość ma na pewno nierówno pod sufitem ale ubaw jest z nim zawsze pierwsza klasa.

Właśnie dowiedziałam się od mamy o jego najnowszym wybryku.

Moja mama ma pewną koleżankę której mój ojciec szczerze nienawidzi, nazywa ją "głupią gadatliwą cipą".

O spotkaniach jej z mamą ojciec musi być powiadomiony wcześniej bo wtedy idzie na kręgle żeby nie słuchać tego "jazgotu".

Tym razem było inaczej.

Koleżanka mojej mamy jest wegetarianką czyli czymś czego nikt u nas w rodzinie nie jest w stanie zrozumieć.

Jak do nas przychodzi to zazwyczaj nic nie je, ewentualnie coś słodkiego przekąsi.

To co stało się dzisiaj przejdzie zapewne u nas do historii rodzinnej.

Jak tylko koleżanka się zjawiła ojciec przywitał się ślicznie, poszedł do kuchni i zapowiedział że zaraz przyniesie kawę i ciasteczka (matka wiedziała już że coś się święci, bo on nigdy by tego nie zaproponował)

Baby zaczęły sobie gadać a on nie mówiąc nic nikomu przygotował kawę i słodkości.


Dodam tylko że pani się zajadała a mój ojciec siedział i w milczeniu przysłuchiwał się tej pani pochwałom na temat ciasteczek z uśmiechem na twarzy.

Podobno moja matka nie pisnęła ani słówka tylko bała się o moment w którym wegetarianka zapyta o przepis ze skwarkami w roli głównej

PS. Można te ciasteczka pod meczetami rozdawać

#coolstory #heheszki
Pierdyliard - Będzie cool story.

Jako że od dawna nie mieszkam już z rodzicami niest...

źródło: comment_LBAQdFyyQPH7qZQF2G9r2GC0YuHAQeAN.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
Moja mama ma pewną koleżankę której mój ojciec szczerze nienawidzi, nazywa ją "głupią gadatliwą cipą".


Koleżanka mojej mamy jest wegetarianką czyli czymś czego nikt u nas w rodzinie nie jest w stanie zrozumieć.

@Pierdyliard: Czuję mentalną więź z Twoim ojcem :D
  • Odpowiedz
@Rimfire: Mam nadzieję że nigdy nie dorośnie. Właśnie dlatego go kochamy. Zawsze robi sobie w domu jakieś jaja. Nie da się z nim nudzić. Pewnie dlatego matka jest już z nim 23 lata :)
  • Odpowiedz
@PanBulka, @Pierdyliard:

Mój stary to fanatyk jajcarstwa. Pół mieszkania #!$%@? gadżetami do śmieszkowania (…) Druga połowa mieszkania #!$%@? Zgrywusem Polskim, Światem Jajcarza i Super Żartem. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie jajcarskie tygodniki… ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pierdyliard: Juz nawet nie rozchodzi sie o te wegetarianskie gowno, ale takie sasiadki ktore przychodza i #!$%@? od rzeczy sa nieznosne. Mam taka i przychodzi czasami do matki i wtedy nic tylko w calym mieszkaniu slychac jej #!$%@?. I propsuje akcje ojca smieszka.
  • Odpowiedz