Wpis z mikrobloga

@Perlo: to Twoja kobieta miałą jeszcze kumpla, który chce ją przelecieć i tak po prostu pozwalałeś się jemu z nią spotykać? A jakby desperacja sięgnęła zenitu i wziął ją na chloroform, albo na sucho czyli bez chloroformu(gwałt)?
  • Odpowiedz
@Perlo: ja mialem taka sytuacje, ze rozstalem sie z rozowym i od razu nastepnego dnia moj byly juz kolega zaczal do niej mocno zarywac. Efekt taki ze nie wyrwal a i kumpla stracil.
  • Odpowiedz
To strach babę po bułki puścić, bo może i tam jakiś psychol się czai.


@swinkapl: no ale prawdopodobieństwo przypadkowo spotkanych psycholi jest naprawdę małe, co innego koleś, którego ona zna, wtedy dużo łatwiej taki proceder zaplanować.
  • Odpowiedz
@Perlo: taktycznie to zrobił, dziewczyny zaraz po zakonczeniu związku chcą zaszaleć. "Tylko przyjaciele" moich byłych zawsze ruchali je zaraz po tym jak konczyłem związek. Pszypadeg? hehe... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@vajroos: @Kwilos: @worldmaster: @unstyle: Nie przegralem itd itd xD Nie smieszkowac, bylismy 4 lata

@miki4ever: @jezus_cameltoe: Chcialem tylko napisac wszystkim, ze nie bedzie zadnego tagu, nie bedzie zadnych info z mojego zycia prywatnego itd ;) Nie liczcie na gownoburze, mojego bylego rozowego dalej szanuje, uwazam ze to swietna kobieta i w ogole, po prostu nie wyszlo. Nie bedzie tu zadnych jazd po niej itd ;) Chcialem
  • Odpowiedz