Wpis z mikrobloga

kurde, da się jakoś uniknąć zaginania się butów tam trochę dalej od nosków? Kupiłem nowe, założyłem na razie ze dwa razy tylko, żeby przymierzyć i już widzę, że mi się ta część będzie zginać. Nie są na mnie ani za duże, ani za małe, żeby to była wina moich stóp i niewłaściwego użytkowania. Szlag mnie trafi jak po miesiącu chodzenia zrobi mi się taka szrama na środku

#buty #pytanie #poradzciecos

(zdjęcie dla zobrazowania miejsca załamania, buty nie moje)
CommanderStrax - kurde, da się jakoś uniknąć zaginania się butów tam trochę dalej od ...

źródło: comment_AMiZchx7Gwr4PD4qbu4jfE92iduIrxVz.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@incredible_innocent: @Mr_Conrad: no właśnie one nie są skórzane, tylko z jakiegoś gówna określanego jako "inny materiał" na metce. Kurde efekty takiego prasowania wyglądają genialnie, ale chyba bałbym się coś takiego zrobić :O

@Haine: nie wiem, może ;p ale mówię, że to nie moje

@lexx23: żadna skóra, jakiś szit. W sumie zastanawiam się czy ich nie zwrócić. Mam jeszcze dwa dni na to :\
  • Odpowiedz
@CommanderStrax: ile dales za nie? Ja 7 lat temu kupilem trapery. Jak wroce do domu pokaze Ci ich stan. Cena 7lat temu 75€ wychodzi ze rocZnie buty na zime kosztuja mnie ~40zl CAT
  • Odpowiedz
@lexx23: 140 zł. Nie mam kasy na to, żeby wziąć od razu droższe (w sensie, że i lepsze), więc nie ratuje mnie nawet taki argument, że inwestycja teraz w lepsze, to inwestycja, która się zwraca :( poza tym chyba zwrot butów do sklepu rzeczywiście byłby rozsądny, bo te gówna są klejone przy podeszwie, a jak mi się będą zaginać na czubkach, to na pewno też odklejać się w tych miejscach
  • Odpowiedz