Wpis z mikrobloga

siema Cumple, Mirki i Mireczki. Co się #!$%@?ło. Szef z okazji Świąt Bożego Narodzenia dał premie pracownikom i pomyślę zorganizuję swoją prywatną #wykopoczta

Także jeśli planujesz sylwestra w Krakowie lub Wrocławiu z "2" na rynku lub nie masz na prezenty świąteczne, warto wziąć udział w konkursie. Mam do rozdania 20 banknotów o nominalne "50 funtów". Każdy kto zaplusuje ten wpis i wpis dostanie minimum 1000 plusów będzie miał szanse wygrać 50 funtów (za mniej plusów się nie sprzedam) wylosuję 15 OSÓB KTÓRE ZAPLUSUJĄ TEN WPIS DO GODZINY 00;00 czasu UK WYGRAJĄ 50 funtów POZOSTAŁE 5 OSÓB KTÓRE OBSERWUJĄ MÓJ PROFIL ! (można wziąć udział w obydwu konkursach, nagrody się kumulują! Wyniki losowania o 01:00 UK albo jutro rano. #rozdajo #konkurs #glupiewykopowezabawy #rozdajozadarmo #zdrapki #swieta #mikolaj #uk #bart88ukstyle #cebuladeals @powodzenia wszystkim i życze wam Magical Christmas !
bart88uk - siema Cumple, Mirki i Mireczki. Co się #!$%@?ło. Szef z okazji Świąt Bożeg...

źródło: comment_U3LI6k8d9PwS1bBO07jys5kQ29FCH493.jpg

Pobierz
  • 69
@robinhuud: w Szwajcarii znowu jest to banknot 1000CHF. Tez straszny problem zeby rozmienić. Specjalnie kiedyś zrobiłem zakupy w supermarkecie na ponad 100CHF (a to strasznie duże zakupy) i nie miałem innych pieniędzy niz tysiac franków, przez prawie 10 minut panie chodziły po biurach i innych kasach zeby wydać mi. Ostatecznie wyszedłem bez zakupów. Sklep wielkości naszych kauflandow.