Wpis z mikrobloga

Ludzie powoli wpadają w paranoje ... Wpadają ze skrajności w skrajność, jakis czas temu siedzimy we 4 osoby na pitcy, pijemy piwko, ja małe jedno bo prowadzę, po konsumpcji wielkiej pitcy i około 2 godzinach dwa rozowepaski nie chciały wsiadać do auta bo " TY PIŁEŚ ", ludzie bez przesady .... U przeciętnego faceta całe 2 piwa trawione są dwie godziny (bez jedzenia) . Piwo to napój alkoholowy a nie wóda czy spirytus.

A wy co sądzicie ?

#motoryzacja #samochody #polska #pitca
  • 161
@kebapf: Tak właściwie, to nie napisałem precyzyjnie. Chodzi o to, że jeżeli masz jakiekolwiek stężenie alkoholu we krwi, to może być to okoliczność obciążająca. Jeśli policjant będzie miał wątpliwości, co do przebiegu zajścia, to może uznać, że to wina tego, który ma 0.1, a nie 0.0. Dużo tutaj zależy od interpretacji funkcjonariusza. Tak czy inaczej - niepotrzebny stres.
@murgal: Takie małe coolstory:
W firmie w której pracowałem mieliśmy bardzo dużo pracy i wprowadzono trzecią zmianę, ale tylko na maszynach, na których było dużo pracy, czyli wypalarka, piła i cnc. Ja w sumie lubiłem robić na nockach, raz się zjaraliśmy i po browarku wypiliśmy, postrzelaliśmy trochę z worków wypełnionych, już nie pamiętam którym gazem ze spawarki MIG, wreszcie wpadłem na pomysł, że wysadzimy w ten sposób czajnik elektryczny, zakleiłem taśmą
Jak się pije to chyba by poczuć


@uberSnow: przykre, że masz takie doświadczenia z alkoholem. Współczuję patologicznego środowiska.

po alkoholu się nie jeździ i koniec kropka.


@gaska @SScherzo: ale ile czasu po alkoholu? Po 2 godzinach i piwie 0,33l 5% OP miał prawie na pewno 0.0 w wydychanym powietrzu (jeśli ma przeciętny metabolizm). Nie popadajcie w paranoję i potestujcie swoje organizmy na alkomatach z legalizacją zamiast szerzyć zabobony.

porównując samopoczucie