Wpis z mikrobloga

W związku ze zbliżającą się sesją i tym, że jeszcze conajmniej tydzień do emisji nowych odcinków seriali które oglądam zastanawiam się nad poczytaniem albo pooglądaniem jakiejś mangi albo anime. Z mang to w zasadzie czytałem tylko Naruto i FMA, z anime to za dużo nie oglądałem a tak w całości to z tych "normalnych" chyba żadnego i się tak zastanawiam czy ktoś by coś może polecił? Zastanawiam się nad takim Bleachem albo czy sobie nie przypomnieć Dragon Balla, tylko też nie wiem czy lepiej się za mangę zabrać czy oglądać anime, w przypadku DB boję się, że jak się za to zabiorę to sobie wspomnienia popsuję.
To poleciłby ktoś coś?
#anime #manga
  • 16
@BloodDeath94: DB mangę, ja po ang czytam. Anime może trochę zrazić, bo w słabej jakości jest w necie. Ale manga nie niszczy wspomnień, wręcz przeciwnie :)
Poza tym polecam Ci anime:
- Code Geass R1 i R2
- Guilty Crown
- Steins;gate
- Shiki
- Haikyuu!!
Te są dobre i szczerze polecam. W przypadku steins;gate to początek trochę nudzi, ale warto.
@Sanski: @MlodyDziadzioSpamer: niekoniecznie musi być "dragonballowate" oglądałem też kiedyś pare anime na Hyperze, w ogóle jak miałem z 10 lat widziałem takie anime gdzieś (wydawało mi się, że na Hyperze ale przejrzałem wszystkie anime jakie mieli i nie znalazłem tego) z którego pamiętam że mi się bardzo podobało, oraz że naparzali się statkami kosmicznymi i mieli w takie dziwne białe stroje ze złotymi naszywkami, kojarzycie może?

Chyba sobie ogarnę może
@BloodDeath94: CG to jedno z najlepszych anime jakie stworzono. Oglądałam kilka razy, jest u mnie wysoko w rankingu, a widziałam naprawdę sporo serii. Więc cieszę się, że od tego zaczniesz :D Kreska jest dosyć dziwna na początku ale potem się przyzwaczajasz i jest świetnie.
@BloodDeath94: Jeśli oglądałeś anime na Hyperze to może Ci się spodobać Great Teacher Onizuka (dla przypomnienia). Dodatkowo jeśli o "naparzanie się" z Hypera pewnie o Teknoman'a Ci chodziło. Według mnie Guilty Crown nic oprócz ładnej grafiki nie prezentuje.
W kwestii mang mogę z czystym sumieniem polecić manhwe "Tower of the God" - jak zacząłem czytać to w 3 dni byłem na bierząco (i też zaczynałem czytać przed sesją).