Wpis z mikrobloga

Ostatnio do gorących leci dużo wpisów od stulejarzy chwalących się swoimi protipami na #tinder albo #badoo

Jaki jest najlepszy sposób na zaistnienie na ww. portalach dla internetowego przegrywa? Pewność siebie, luz, poczucie humoru, konkret?

Nic z tych rzeczy, otóż najlepiej...udawać kogoś kim się nie jest.

1. Jesteś suchoklatesem? Wrzuć zdjęcie typa bez koszulki z kaloryferem.
2. Nie masz pracy? Wymyśl sobie stanowisko.
3. Masz gównopracę? Wpisz jej nazwę po angielsku. xD
4. Arsenal

Ale oczywiście jak laska na zdjęciu jest 8-9/10 a na żywo okaże się 3/10 to hurr durr oszustwo, kłamio, tylko honorowe trzepanie do anime na nocnej forever itp. itd.

Ogarnijcie się, ludzie. Skoro nie macie gadki, która zainteresuje nawet laskę 5-6/10 to jest tylko i wyłącznie wasza wina.

#niepopularnaopinia #oswiadczenie choć nie wiem czy #gorzkiezale, ale na pewno #stulejacontent
Pobierz Hahazard - Ostatnio do gorących leci dużo wpisów od stulejarzy chwalących się swoimi ...
źródło: comment_DmLJU8Vz74bhPuVnjT7JucdQFVYhS3R6.jpg
  • 18
@Hahazard: Hehe tylko że jak cie laska da na lewo to ci #!$%@? da twoja idealna gadka. A z kolei nie wiem jak można #!$%@?ć gadkę z laską która cię zalajkowała. Także pozdro z takimi mądrościami :)
@gnt_1: Jak mnie da na lewo to jej strata, mam kilkaset następnych do obczajenia. Ty wszystkie lajkujesz jak leci?

Można #!$%@?ć tym, że "ee Gosia, bo wiesz, to zdjęcie...ja nie do końca tak wyglądam"

Ale rozumiem, że jak tak piszesz to one od razu mają orgazm i wysyłają Ci zdjęcia cycków. Może nawet swoich.
@Hahazard: Akurat gadka nie jest raczej czymś stopniowalnym i jest albo dobra albo zła. Także to czy wysyła zdjęcia cycków czy nie to zależy tylko i wyłącznie od dziewczyny a nie od twojej gadki.
@gnt_1: No nie sądzę, że laska może być tak atencyjna, że wyśle Ci nagą samojebkę jak tylko wrzucisz zdjęcie cudzej klaty. Poza tym jeśli masz foto jakiegoś superkoksa to pewnie i te cycki nie należą do tej dziewczyny. Bierzesz to pod uwagę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No chyba, że to taki niepisany deal: Ty dajesz swoje fejkowe foto, ona randomowe cycki z neta i cieszycie się swoim
@salomea7: Nie chodzi mi o poparcie. Wiem, że tak jest i rzadko zabieram głos na takie tematy, ale to jest wyjątkowo słabe. A wchodzenie do dupy komukolwiek dla paru plusów mnie nie interesuje.
@Hahazard: Dla naukowego testu wrzuciłem zdjęcie gdy byłem grubasem


i od soboty (wtedy założyłem konto) mam osiem polubień.
Chyba to, że jestem sam jest winą tego, że różowe paskiny myślą, że nie mają u mnie szans. XD
Ciekawe co by było gdybym wrzucił aktualne, skoro lecą na grubego mnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A wyjawisz mi co ma ocena paska do tego czy gadka zadziala czy nie? Bo brzmisz jak debil twierdzac ze im ladniejszy rozowy pasek tym musi byc lepsza 'gadka'. To tak jakbys zawezal grono kobiet wylacznie do pustych lalun ktore proporcjonanie do swojej urody zwiekszaja wymagania co do partnera.