Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do ludzi z tagu, jak by wy dajecie sobie rade z tak specjalnymi przypadkami jak @BayzedMan? Typowi zwrocilem uwage ze ip nic nie znaczy i ze moze byc z kijowa i tak i tak a ten zaczal nerwowowo probowac udowadniac mi ze on jest z polski(xD). Jakies zapraszanie na discordy, fotki dowodow na prif i inne cuda. Na koncu nazwal mnie iwanem i wywalil cala rozmowe z watku. Moze faktycznie przypadkiem nakrylem jakiegos typa z kijowa XD
#ukraina #ruskapropaganda #wykop #russiahateclub #bekazpodludzi #ruskieonuce
  • 40
@Satan696: Przypadkiem się zesrałeś na kradzionym koncie, bo nawet nie zrozumiałeś sensu wpisu iwanku. Ktoś zaczął mnie oskarżać o używanie konta przez różne osoby, to udowodniłem, że to nie jest prawda.
Btw co się wstydzisz na głosowy wejść, akcentu ruskiego się boisz?
Z wami tak jest zawsze, wielka morda do oskarżania a jak ktoś wyjdzie naprzeciw to zesrane majty, żałosne
@BayzedMan

@Satan696: Znaczą bardzo dużo, ponieważ inteligencie jak podłączasz się wielokrotnie do jednego VPNa przez X dni czasu to dostajesz różne adresy IP, czasami co kilka dni inne.

Btw obesrałeś zbroje moskalu na kradzionym koncie tak jak 90% takich jak ty


Niekoniecznie - zależy od dostawcy VPNa. A pozatym VPN można stworzyć na własnym serwerze, gdzie IP będzie zawsze to samo. Widziałem Twój wpis z zrzutem ekranu z aktywnych sesji, ale