Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do ludzi z tagu, jak by wy dajecie sobie rade z tak specjalnymi przypadkami jak @BayzedMan? Typowi zwrocilem uwage ze ip nic nie znaczy i ze moze byc z kijowa i tak i tak a ten zaczal nerwowowo probowac udowadniac mi ze on jest z polski(xD). Jakies zapraszanie na discordy, fotki dowodow na prif i inne cuda. Na koncu nazwal mnie iwanem i wywalil cala rozmowe z watku. Moze faktycznie przypadkiem nakrylem jakiegos typa z kijowa XD
#ukraina #ruskapropaganda #wykop #russiahateclub #bekazpodludzi #ruskieonuce
  • 40
Czyli że macie ból dupy bo typ jest w stanie się uwiarygodnić na głosowy (Ukraińców rozpoznać po głosie bardzo łatwo)


@Yurakamisa: No tak, zwiększyłoby to wiarygodność, na bak on by to mówił xD Ty chyba nie znasz tej mentalności wschodu xD
@Satan696:
1. Nakryj ukraińskiego trolla
na wykopie
2. Ukraiński troll chce się z tobą połączyć głosowo, żeby ci pokazać, że mówi po polsku
3. Wystrasz się
4. Dalej krzycz, że to ukraiński szpieg
5. Brak profitu

Że ci nie wstyd xD
@Yurakamisa: przy czym BurdemMan na ogół sam z ryjem sadzi się do wszystkich o ruskie onuce, kradzione konta i inne takie. Szczerze jak dla mnie to się dwóch patusków spotkało i sobie próbują dogryzac w taki plebejski sposób.
@GodEmperorWasRight: Nie dostaje wylewu od tagu wojennego, rzadziej tu wpadam bo nie ma nic ciekawego tylko chore urojenia wykopkow i polowanie na czarownice. ¯\(ツ)/¯

@Ogau @Yurakamisa @gryyyn W sumie to tylko wspomnialem ze moze byc z kijowa bo adres ip to nie jest zaden argument bo mozna uzyc VPN'a a to on sie zesral probujac udowadniac mi ze jest z polski(XD) i oczywiscie ze nie pojde na jakies discordy czy inne
Pobierz Satan696 - @GodEmperorWasRight: Nie dostaje wylewu od tagu wojennego, rzadziej tu wpa...
źródło: Screenshot_2023-09-11_16-08-07
@Satan696: no ale dziwisz mu się? Najeżdżasz na chłopa, że jest x, a jak chce ci udowodnić, że jest y to robisz fikoły. Po co ma z tobą dyskutować, jak nie chcesz w prostu sposób czegoś wyjaśnić?