Wpis z mikrobloga

Dobra rada dla wszystkich fanów gry Final Fantasy VII: pożyczcie lub zakupcie PSP z grą Crisis Core i oddajcie się wydarzeniom dziejącym się na małym ekranie. Poznacie w ten sposób dokładnie genezę "powstania" Clouda i inaczej spojrzycie na wydarzenia dziejące się w "siódemce".

Ja Crisis Core przeszedłem już po raz kolejny i teraz znów zabieram się za FF VII. W międzyczasie obejrzałem Advent Children Complete i Final Fantasy VII - Last Order. Człowiek ma trzy dychy na karku, a świat z FF7 znów mnie wciągnął na dobre.

#ff7 #finalfantasy #crisiscore
  • 4
@RevulsioN: Żal mi kupować PSP tylko dla tej gry chociaż jestem jej cholernie ciekawy:( Ale w sumie dla serii MGS kupuję wszystkie konsole po kolei (na ps4 jeszcze pewnie poczekać rok, dwa aż stanieje) , więc może kiedyś... Tak czy siak lubię czasem sobie odświeżyć już na ps3 siódemkę i zawsze bawi tak samo. Feelsy młodości :)
@sobi_m: Zawsze możesz wpisać na YT przykładowo "Crisis Core The Movie", to wtedy masz wszystkie przerywniki podane na tacy. Wiadomo, że to nie to samo, co zwykłe przechodzenie gry, ale na pewno rzuci trochę światła na wydarzenia ze zwykłej siódemki.