Wpis z mikrobloga

@miki4ever: dobra wszystko spoko. wiadomo, że są sytuacje jak nie możesz się doczekać i po prostu oglądasz bo nie ma co wybrzydzać. ale ludzie oglądają wszystko jak leci online na potęgę, to jest straszne, pixele chcą oczy wybić nawet jak siedzisz 3 metry od monitora.
  • Odpowiedz
@Sony_Toprano: Normalnie bym raczej tak nie mogl.
@Sudokuu: Ja nie rozumiem, jak w czasach linkow bezposrednich mozna jeszcze torrenta uzywac, zwlaszcza, ze w dzisiejszych czasach mozna pozew na spora sume pieniedzy za tego typu sciaganie dostac.
  • Odpowiedz
@Sony_Toprano: Ludzie z niewiadomych mi przyczyn strasznie boją się torrentów. Myślą, że skoro wg prawa pobieranie z torrentow jest nielegalne(bo udostępniasz innym) to już od razu "zgłaszamtodoprokuratury.jpg". Nie słyszałem o ani jednym przypadku żeby bagiety zagarnęły komuś komputer gdy normalnie korzysta(ł) z zatoki. Z tego co słyszałem to tylko za polskie treści można dostać wezwanie.
  • Odpowiedz
@Wiedmolol: Ja nie slyszalem, zeby ktos nie dostal pozwu. Kolega podlaczyl sie na chwile w wakacje, placil 600€(200€ utargowal po wizycie u prawnika). Praktycznie od razu po podlaczeniu przygotowywany jest pozew.
  • Odpowiedz
@Sudokuu: google + tytuł_filmu + 720p i bez problemu znajdziesz wszystko w fajnych linkach na jakimś rapidzie czy coś. Seriale jeszcze prościej, obserwujesz jakieś blogi (np. 2ddl) i masz zaraz po premierze w stanach każdy odcinek w 720p, zazwyczaj na darmowym MEGA który robi niezłą furorę.
  • Odpowiedz