Wpis z mikrobloga

@Jazielony: 620 z wszystkim, 2 przystanki tramwajem od Mogilskiego w stronę NH, nowe budownictwo z centralnym ogrzewaniem, internet osiedlowy, pokój 11 m2 z szafą, łóżkiem, biurkiem i stolikiem
  • Odpowiedz
@Jazielony: ja do niedawna wynajmowałem mieszkanie na podwawelskim: 2000zł/4 (tylko wynajem) osoby z tego 2 miały pokoje pojedyncze a 2 mieszkały w dwójce. Teraz wynajmuję znajomemu na Kurdwanowie pokój to płaci 700zł+40zł za internet i nic więcej. Ale inny znajomy ma kawalerkę to mu coś koło 880zł wychodzi na Krowoderskiej.
  • Odpowiedz
@Nemsik: no ja teraz szukam pokoju i myslalem ze za 800 zl to da rade (chociaz to i tak duzo) a tu lipa nie ma nic sensownego tzn cos tam sie znajduje ale albo ktos sie ycofuje 2 godziny przed umowionym spotkaniem albo za 750 zl jakies meliny sa. Sam teraz place w zasadzie 570 zl pokoj na NH ale jest malutki i generalnie strasznie daleko
  • Odpowiedz
@ihaha: @Nemsik: teraz znalazlem na starowislnej za 745 poza okresem grzewczym a podczas 2 miesiecy grzania dochodzi 120 zl. W sumie nie taka zla oferta. z reszta za 4 dni nie bede mial gdzie mieszkac wiec dosc szybko musze to zalatwic
  • Odpowiedz
@Jazielony: no ja odkąd znalazłem obecne lokum (4 lata temu) to mam zamiar wyprowadzić się dopiero na swoje własne mieszkanie bo drugiej takiej oferty nie znajdę i mam tego świadomość, poszukaj czegoś u mnie na osiedlu, na PW wysłałem Ci szczegóły
  • Odpowiedz