Wpis z mikrobloga

TESTY BETA SYSTEMU AKO "3" by orbit85

Tydzień: 1
Poziom Systemu: 4
Ilość: 6/8

Dzisiaj super dzień nie spodziewałem się że tak szybko wbijemy 4 lvl systemu (ʘʘ)

Do gry wracamy dopiero we wtorek, jutro dzień przerwy ale cieszy fakt że do dyspozycji mam 2 darmowe kupony więc
można grać już spokojnie ;)

dzisiejsze kupony:
http://www.wykop.pl/wpis/11220734/testy-beta-systemu-ako-3-by-orbit85-tydzien-1-pozi/

Jak macie jakieś propozycję modyfikacji systemu to napiszcie w komentarzach ;)

------------------------------
Tabela wygranych

Gramy 8 kuponów w tygodniu:

(przykład: 3/8 oznacza że 3 zakłady na 8 był trafione czyli w tygodniu jesteśmy +100zł do przodu)

OPCJA ZERO: 0/8 kuponów -800zł

Pierwsza opcja (lvl1): 1/8 kuponów -500zł

Druga opcja (lvl2): 2/8 kuponów -200zł

Trzecia opcja (lvl3): 3/8 kuponów +100zł

Czwarta opcja (lvl4): 4/8 kuponów +400zł

Piąta opcja (lvl5): 5/8 kuponów +700zł

Szósta opcja (lvl6): 6/8 kuponów +1000zł

Siódma opcja (lvl7): 7/8 kuponów +1300zł

Ósma opcja (lvl8): 8/8 kuponów +1600zł

------------------------------

"Pamiętajcie, że są to testy beta i gracie na własną odpowiedzialność"

Wszystkich chętnych do testowanie systemu zapraszam do obserwowania ---> #typyzorbity

O co chodzi w systemie:
http://www.wykop.pl/wpis/11168528/witam-pisalem-ze-do-gry-wracam-dopiero-za-2-tygodn/

Moja historia:
http://www.wykop.pl/wpis/11117402/nowy-cel-nie-zostal-osiagniety-wiec-przydalaby-sie/

#bukmacherka
  • 9
@Orbit85 pytanie mam :)
Dlaczego grasz płaską stawką? Na szybko obliczyłem, że gdyby cały czas stawiać 50% depozytu przy każdym następnym poziomie jest dwukrotnie większa kasa do wygrania.
Oczywiście porażka cofa wtedy do poprzedniego poziomu i gramy za połowę konta, które mamy obecnie.

Jak to działa?
1. Stawka początkowa to 30zł, stawiamy więc zakład za 50%, czyli 15zł.
2. Wygrywamy z kursem ~3, mamy więc 15*3 + 15 = 60
3. Stawiamy
@slusaz16: no w krótkim ujęciu, czyli przy 8 zakładach ciężko mówić o dużych wygranych (zależy z resztą od wkładu początkowego), ale np. jeśli przy 24 typach trafisz ich 16, to jesteś na ósmym poziomie, czyli ok. 8k do przodu, przy bardzo niskim początkowym wkładzie, czyli 30zł.
@Ryjuss: no to jest niewątpliwa wada - kilka wygranych z rzędu mocno nabija złotówki, a już dwie-trzy przegrane z rzędu mocno uszczuplą stan konta, chociaż nadal masz czym grać. Tak czy inaczej jestem ciekaw, co myśli o tym @Orbit85 , który ma jednak dość wysoką skuteczność :)
@Majku_: Orbit ma fajną skuteczność ale to jest w dalszym ciągu bardzo mała próba.
Czarne serię zawsze się zdarzają. Nie ma takiego, który by jej nie doświadczył ;)
@Ryjuss: ha! sam doświadczyłem czarną serię w styczniu :) Co prawda i tak jestem na zadowalającym plusie, ale końcówka miesiąca to była masakra... taką ilością kasy, jaką obróciłem, to plus powinien być kilkukrotnie wyższy. Mam nadzieję, że limit czarnych serii na ten rok wykorzystany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie jestem jakimś ekspertem w typowaniu, jak napisałem - pomysł skonstruowałem na szybko i się nim tutaj podzieliłem, myślę