Wpis z mikrobloga

#!$%@? mirki moj #rozowypasek napisal mi o 23 ze idzie spac a do tej pory pisze ze mna na chacie, z tym ze ona nie wie ze ja to ja... Podejrzewałem ją od jakiegos czasu ze siedzi na chatach wiec wyczailem pod jakim nickiem i postanowilem sprawdzić. Rozmowa już dawno zeszla na temat seksu i wlasnie wyslala mi swoje erotyczne zdjecia, ktore sam jej robilem:( Co ja mam z nia #!$%@? teraz zrobić? #logikarozowychpaskow #nocnazmiana # gorzkiezale
  • 115
@krzysikm: różowy stwierdzi, że Ty też nie wiedziałeś, że to ona i po prostu myślałeś że gadasz z jakąś przypadkową laską, a dowiedziałeś się, że to ona dopiero po tym jak przysłała Ci focie ( ͡° ͜ʖ ͡°) będzie Twoja wina i tak ( )

A tak na serio, rozegraj to spokojnie, czyli jak radzi @NiebieskiPrzepychaczDoUszu, powiedz, że ma do Ciebie
@krzysikm: Gadaj dalej. Umów się na spotkanie, gdzie dużo ludzi, raczej dalej od domu. Idąc spakuj jej wszystkie rzeczy jakie masz w mieszkaniu, lub jakie ci dała w worek. Oklej go z napisami, literkami przyklejanymi, kolorowymi że dziewczyna cię zdradza, jest nie uczciwa, tylko tak żeby nie mogła tego zerwać i będzie z tym workiem wracać do domu przez pół miasta. Możesz chwilę patrzeć z oddali jak ludzie się gapią i
@krzysikm: Przy konfrontacji nie daj jej dojść do słowa, bo znając #logikarozowychpaskow to będzie to tłumaczyć tak, że ona wiedziała, że to Ty i w taki nietypowy sposób chciała się z Tobą pobawić ( ͡° ͜ʖ ͡°). Suka zwyczajna, nie mieszaj w to uczuć, nie jesteś pierwszym niebieskim, którego różowa nie szanuje.

Zawsze na propsie jest wyruchanie jej ostro przed pożegnaniem - zabaw się ostatni raz, masz