Wpis z mikrobloga

#!$%@? mirki moj #rozowypasek napisal mi o 23 ze idzie spac a do tej pory pisze ze mna na chacie, z tym ze ona nie wie ze ja to ja... Podejrzewałem ją od jakiegos czasu ze siedzi na chatach wiec wyczailem pod jakim nickiem i postanowilem sprawdzić. Rozmowa już dawno zeszla na temat seksu i wlasnie wyslala mi swoje erotyczne zdjecia, ktore sam jej robilem:( Co ja mam z nia #!$%@? teraz zrobić? #logikarozowychpaskow #nocnazmiana # gorzkiezale
  • 115
Czyli takie akcje jednak się dzieją. Jedna stoją zawsze kocha mocniej. Bardzo przykro jest to słyszeć. Teraz ja przetestuj. Kontynuuj znajomość, będziesz widział Czy cie zbywa. kosztem pogadania "z nim". Masz pełną kontrolę. Najgorsze jest to ze takie coś prowadzi do jednego. Nie chcesz kończyć, nie chcesz się rozstawać, ale nie może tak być aby jedna strona nie szanowala drugiej.
@krzysikm: ja bym jej powiedział, że musicie poważnie porozmawiać, bo poznałeś fajną dziewczynę w internecie i jeszcze się z nią nie spotkałeś, ale już coś do siebie czujecie i to niestety koniec związku. Potem pokazujesz jej, z kim rozmawiałeś i pokazujesz jakie fajne zdjęcia i w ogóle, a ona mówi "ale to przecież jestem ja". Wtedy mówisz, że chyba ją #!$%@?ło na głowe wyrzucasz ją za drzwi, a ona ma mindfucka
@SensZycia:
@krzysikm:
@NiebieskiPrzepychaczDoUszu: jeśli się tak stało to zacznij od pytania dlaczego. Ważną wskazówka to to, że gadała o seksie. Zanim z nią pogadasz weź ja na czacie wypusc w stronę tego czego nie chce z Tobą robić. Np nie chce ci zrobić laski. To zapytaj ja jako ten drugi ty, czy by Ci zrobiła jak się spotkasz. Jak się zgodzi to znaczy ze w twoim związku jest pozamiatane.
@krzysikm: sprawdź czy się z Tb umówi jako z tym któremu wysłała zdjęcie, jeśli tak to będzie miała niespodziane i nauczkę na całe życie ;) jeśli nie, nie ma spiny, to tylko flirt...nie zdradza, ale zrób z tym co chcesz (zależy od tego co możesz znieść a czego nie i jak ważna dla Cb jest ta dziewczyna).
@krzysikm: A ja bym postarał się ustawić z nią na spotkanie przez chat. Jeśli przyjdzie to masz ją na tacy i kończysz związek. Jak nie, to możesz spróbować z nią pogadać może potrzebuje leczenia bo jest uzależniona..