Wpis z mikrobloga

Karta Inno3D 780 ti kumpla 2 tygodnie po gwarancji... puszcza kanał na wysokości radiatora, gęstawa ciecz popłynęła po wężu na karte, puff and it's gone i chlodzenie i karta.
Po uslyszeniu tego przypomniał mi się scenariusz filmu "Spisek Żarówkowy" o świadomym postarzaniu elementów.
Robiąc Research okazało się że ta konstrukcja chłodzenia pamięta czasy Radeonów z serii 5xxx kiedy po raz pierwszy została użyta. Zaprzestano jej produkcji w 2013 roku a mimo to Inno3D zebrało resztki magazynowe i stworzyło swoją wersję (top lel)
W necie jest dużo przykładów wyciekania tej kontrukcji w takim razie nie pozostaje nic innego niżeli...

Polecić firmę Inno3D.

#hardware #pcmasterrace #pc #geforce
Pobierz A.....h - Karta Inno3D 780 ti kumpla 2 tygodnie po gwarancji... puszcza kanał na wyso...
źródło: comment_Q1ViAM0NuQ8xiD02wL13KShwCeuW16XW.jpg
  • 16
@AmonGoeth: u mnie po gwarancji guma na radeonie zaczęła pruchnąć i się wykruszać aż do momentu kiedy razem z "wiatrakiem" zaczeła dyndać i robić bicie xD to myk budapremem i wykałaczką i wytrzymała do dziś.
Jednak tej najnowsze technologie nie są tak fajne bo nie możesz nic naprawić w razie czego a jak się zepsuję to do kosza a tak to można zawsze coś pokombinować jakąś prowizorkę xD
@only: Miałem jakieś GTX, bodajże 260, i jeszcze coś (nie pamiętam) od Inno3D. Powodem zakupu była porażająco niska cena. Z zalet - bardzo ciche wentylatory. Karty sprawowały się bardzo dobrze i jeszcze je pogoniłem ze stosunkowo mała stratą.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.