Wpis z mikrobloga

Wkurzają mnie ludzie, których wielkim problemem są krzywe zęby albo brzydki kształt paznokci. Wkurzają mnie przyjaciółki, które biadolą, że mają 24 lata, zaraz kończą studia i "gdzie ja teraz znajdę męża?! dla mnie już nie ma ratunku, będę wiecznie samotna i nieszczęśliwa" albo "wszystko już w życiu przeszłam, nic dobrego mnie nie czeka".


Ludziom wmawia się jakieś #!$%@? schematy, według których mają żyć. I żyją sobie, martwiąc się tym, co zjedzą na obiad i tym, na jaki film i z kim się wybrać. A najważniejszego nie potrafią docenić - że są zdrowi i mogą osiągnąć wszystko. Że się budzą rano nie zastanawiając się czy dadzą radę dojechać na uczelnię. Że tak naprawdę wszystkie ich bariery są w ich głowach. Także miłego dnia, mireczki, wszystko przed Wami!

#beauvoirzyczy #dziendobry #milegodnia
B.....r - Wkurzają mnie ludzie, których wielkim problemem są krzywe zęby albo brzydki...

źródło: comment_0itNMFtjfDzhWv9VbVkniCCTdnLAGCmh.jpg

Pobierz
  • 98
@ethics: to, że nie zgadzam się z tym stwierdzeniem, nie oznacza, że jestem hipsterką. Mam po prostu inne zdanie na ten temat. Zgodzę się z tym, że związek to czerpanie korzyści, ale nie do tego stopnia, że dana osoba jest z kimś tylko dla korzyści materialnych, bądź ''innych''. Może popatrzmy na to z innej strony; to najczęściej dziewczyny, które nie mają w życiu lekko, pochodzą z rozbitych, patologicznych rodzin, szukają już
@Haine: tak, każdy chce, ale dajmy na to, że jakiś Mirek nie może, bo nie ma zębów, albo ma pokrzywione jak wierzba płacząca. Wtedy nie może wychodzić ze swojej piwnicy i ma tylko płakać nad swym losem? Kiedyś usłyszałam takie zdanie od swojego znajomego; ludzi kochamy za ich wady. Może taki Mirasek byłby super człowiekiem, who knows...
@Beauvoir:
Logika współczesnych kobiet:
1. studiuj gównokierunek
2. nie zarabiaj po nim żadnych pinionżków
3. bądź silną, zależną xD kobietą
4. myśl, że w związku z ukończeniem gównostudiów i tym, że studiowałaś w Krakowie czy innej Warszawie twój status społeczny kwalifikuje cię co najmniej do wyższej klasy średniej
5. żaden mężczyzna, który spełnia twoje wymagania cię nie chce, bo woli twoje młodsze koleżanki z większymi cyckami i w dupie ma twoje
@Beauvoir: Zależy jak to rozumiesz, ale wydaje mi się, że sporo studentek się nie oszczędza, a największe akademiki różnią się od burdeli tym, że w akademikach jest znacznie taniej. Wszystko za kasę rodziców.
Nie wiem czy to dobrze, ja bardzo mało ze studiów pod tym względem skorzystałem, więc trochę boldupy :D
Jednak wiadomo jakie są studentki z małych wiosek.