Wpis z mikrobloga

Potrzebuję pomocy kogoś kto zna się na "pirackich wersjach gier". Wołam #zatoka #tpb #kickass #torrent i #gry oraz #tdu #testdriveunlimited chyba mogę zawołać również #komputery .
Chcę wypróbować TDU2 (Test Drive Unlimited 2) zanim kupię. ! Pograłem parędziesiąt godzin w pierwszą część i zastanawiam się nad kupnem dwójki(ładnie będzie się prezentowała na półce przy pierwszej części:P).
A teraz przejdźmy do rzeczy. Ściągnąłem 'TDU2 Complete Edition' z Kickassa i nie mogę uruchomić gry. Nie wyskakuje żaden błąd ani nic. Wszystkie .NET, directxy i inne potrzebne badziewia zainstalowane.
Aktualnie jestem na fazie aktualizacji przez UPlauncher (Pobieranie DLC). Chciałbym zagrać w TDU2 z Unofficial Patchem, ewentualnie w podstawową wersję gry.
Czytałem różne opinie o TDU2 i chcę wypróbować zanim wydam 30cbl. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pomóżcie Mirki!
  • 25
@Sandman007: Dzisiaj mija 5 lat od zakupu przeze mnie jedynki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak sobie zainstalowałem parę dni temu żeby pograć. Kierownice i pada posiadam. Słyszałem, że są problemy ze sterowaniem i dlatego chciałem wypróbować dwójkę "czystą" i z Unofficial Patchem.
@borysszyc: Serwery działają w TDU1 w końcu czy nie? Zagrałbym znowu...
Bo ja osobiście mam TDU2, ale jakoś mi do gustu średnio przypadła :/ muszę chyba podejść do niej ponownie.
@borysszyc: TDU1 nie ma LAN, więc serwerów nie będzie raczej. W TDU2 działają i raczej powinny działać, bo Eden Games w końcu otworzyło się z powrotem, mimo iż forum i fanpage na FB zostały porzucone w ramach Steama. W ogóle zaczęli nabór na nowych członków squadu, mam nadzieję że coś z tego wyniknie...
@borysszyc: moze cos podziałali musiałbym kompa odpalic zeby sprawdzic ale nawet jak dzialaja to pewnie tak jak wczesniej czyli jedziesz i widzisz 3 osoby dojezdzasz a oni znikaja ogolnie online wspominam jako edramat ale jutro podeje jeszcze raz
@borysszyc: @crejzus: serwery normalnie działają, jakby kto chciał pojeździć to zapraszam na PW, lub Steam - taki sam jak nick na wykopie

tyle że na TDU2 nie mam praktycznie żadnego progresu, no ale ( ͡° ͜ʖ ͡°) coś podziałamy