Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow #przemyslenia

Chyba znam przyczynię stulejarstwa, friendzone, i braku zrozumienia rozowychpaskow.
Wydaje mi się że przyczyna wychodzi z domu, na swojej stuleji przykładzie: milosc matki do wlasnego dziecka jest fenomenem - (ochrona potomstwa etc zachowania jak inne ssaki) od małego nabrałem fałszywego poglądu do kobiet - za wzór miłości w związku podswiadomie brałem miłość do mnie jako dziecka od matki.
Stąd cała romantyczność, poświęcanie się w stosunku do kobiet, miłe gesty, - generalnie jako nastolatek tego szukałem.
Stąd stuleja - żadna kobieta nie pokocha faceta z którym jest jak własne dziecko (tak samo jak ojciec córke - ale nie dosłownie jak juzek fritzl)
Z kobietą można tworzyć związek, partnerski jak geny każą - przekazać swoje geny.
A kobieta szuka faceta, który bedzie ją traktować jak jej ojciec.
Takie przemślenia w podróży na uczelnie, chcąc zrozumiec o co mojemu paskowi rozowemu od kilku dni chodzi, aż mi głupio zdać sobie z tego sprawe, i czy to takie proste: znasz rodzine rozowej i szybko człowiek oceni jak moze wygladac zwiazek za x lat. To by pasowalo do wiekszosci znanych mi par, dlaczego kumpel jest pantoflem i to lubi.

Jesli tak jest, to człowiek jest kilka kroków do zrozumienia kobiet i odwiecznego pytania "o co jej k.a chodzi?" albo brak snu odbija mi się na pracy zwoju w lewej półkuli,

Przy okazji: witam wszystkich :-) błędy poprawie po kawie...
  • 10
@grawiton: cos w tym moze byc.
Tylko ciezko mi w takim razie wytlumaczyc feminizm...czym w takim przypadku jest spowodowany? Chyba, ze to jest czysto nabyta cecha a nie wyniesiona z domowego srodowiska.
A jesli by byla wyniesiona z domu to jakim byl ojciec takiego rozowego?
Moze wlasnie byl zlym ojcem i to pozostawilo w swiadomosci rozowego bledne przeswiadczenie, ze to kobiety sa lepsze od mezczyzn?
Ale z grubsza jestem w stanie
Tylko ciezko mi w takim razie wytlumaczyc feminizm...czym w takim przypadku jest spowodowany? Chyba, ze to jest czysto nabyta cecha a nie wyniesiona z domowego srodowiska.


@paaszczaktaxi: frustracją na taki stan rzeczy.
@M4ks: aaa rozumiem:) wybacz srodek nocy to i pomyslunek z lekka powolny;)
Czyli mozna by to sprowadzic do stwierdzenia, ze feminizm wynika z frystracji powodowanej brakiem chlopa z prawdziwego zdarzenia, ktory bedzie kobiete traktowal jak kobiete a nie jak mamusie?
A potem jak juz feminizm w pelni sie wykluje i zagniezdzi to jest juz po ptokach?
@paaszczaktaxi: zakładając taki mechanizm przypuszczam taka feministka że nienawidziła ojca (jego brak, podczlowiek dla rodziny, matka zastępowała ojca bo bezużyteczny etc) i taka nienawisc do mężczyzn podtrzymuje i propaguje, to trzeba by feministki zapytać xD już widzę jak w pudełku gdzie brak jakichkolwiek mechanizmów dopuszczania błędu i krytycyzmu, logiki, z bezgranicznym przekonaniem o swojej racji, pod ciągłym napięciem przemiennym (sinusoida stężeń hormonów) szczerze odpowie na takie pytanie popierając argumentami( ͡°