Wpis z mikrobloga

@egocentryczka: Kup oba, ale moim zdaniem śliwka > jabłko. Koleżanka stwierdziła, że Jabłko w piwie jest gorsze w smaku od Reddsa, wydajecie sie mieć podobne "obeznanie" w temacie, więc boje się podobnej opinii. Śliwka z kolei jest bezkonkurencyjna (rzeczona koleżanka approves).
  • Odpowiedz
@Swallow25: ten różowy somersby jak dla mnie ohydny- strasznie chemiczny posmak ma, jabłko o wiele lepiej @egocentryczka: spróbuj sobie jakieś smakowe corneliusy (grejpfrut spoko, banan strasznie słodki jak dla mnie, jest jeszcze mirabelkowy :D ale nie próbowałem) fortuna wiśniowa jet całkiem dobra z kormorana smakowe też spoko jeśli mnie pamięć nie myli :) wybór masz spory, zobaczymy co z tym fantem zrobisz ;)
edit: odnośnie corneliusów to muszę jeszcze zauważyć
  • Odpowiedz
@Swallow25: @foster1: @Letoo: @rouxinol: @Letoo: @testowyandrzej: @Przegrywens: kupiłam sobie Tequiler jak sama nazwa wskazuje piwo o smaku tequili - Pani w sklepie powiedziała, że jest dobre - zobaczymy,takie wybrałam bo Czarnego Kota nie było, tego Śliwkowego też nie, pozostałe są raczej łatwo dostępne w każdym sklepie a tego zupełnie nie znam i skoro poszłam do sklepu gdzie jest postanowiłam, że warto spróbować, bo te pozostałe
egocentryczka - @Swallow25: @foster1: @Letoo: @rouxinol: @Letoo: @testowyandrzej: @Pr...

źródło: comment_VIZDs9QuTmwJaXTwXwb9xvoWKNZEasBi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz