Wpis z mikrobloga

@edgar_k: A małżeństwo to nie jest po prostu dobrowolna umowa? A nawet jeśli, to czemu traci "magię"? Bo dwie kobiety mogą tę umowę podpisać??


@goolek: jest, ale, przynajmniej u nas, daje pewne przywileje (podatki, dodatki na dzieci etc) - które wynikają wprost z fundamentalnej roli małzeństwa w przyroście populacji.
  • Odpowiedz
Adopcja powinna się kierować tylko dobrem dziecka, dlaczego małe bezbronne dziecko jest oddawane pederastom?


@Kopytko1: pary homoseskualne też mogą zapewnić dziecku dobre wychowanie i to dobro o którym mówisz.
Idąc twoim tokiem rozumowania. Dlaczego bezbronne dziecko oddawane jest chorym psychicznie heteroseklualnym parom, które później głodzą takie dzieci i znajduje się je też czasami w beczkach?
  • Odpowiedz
@arczer: Jak zwykle żarty na poziomie. XD Zaraz wyślę linka mojej dziewczynie, będzie smutna, bo wykop bezbłędnie odkrył moją orientację. :<
  • Odpowiedz
Mi się osobiście robi niedobrze i tyle - to mój naturalny odruch, nie mam zamiaru go na siłe zmieniać żeby uszczęśliwiać homosów bo uważają że im się wszytko należy. Zwłaszcza jak sobie przypomnę fotki tej znanej pary gejowskiej z dziewczynkami w łazience, fuj...
  • Odpowiedz
Adopcja powinna się kierować tylko dobrem dziecka, dlaczego małe bezbronne dziecko jest oddawane pederastom? Nie czepiem się tutaj tego, ze jest np. samotna matka czy ojciej wychowujący swoje dziecko, który bierze sobie partnera tej samej płci, bo to jego dziecko, ale adopcja to inna sprawa, powinna być dostępna tylko na par hetero seksualnych czyli takich, które w sposób naturalny są w stanie zapewnić potomstwo. W innym wypadku to tylko LEWCKIE SAMOLUBNE ZACHCIANKI
  • Odpowiedz
I bardzo dobrze! Można mnożyć i mnożyć argumenty, że jest to bardzo dobre posunięcie, które zdrowo wpłynie na społeczeństwo i demografię. Tutaj naczelna argumentacja:
M.....a - I bardzo dobrze! Można mnożyć i mnożyć argumenty, że jest to bardzo dobre p...
  • Odpowiedz
@goolek: ale czemu mieszać w to dzieci? no do #!$%@?, czym one zawiniły? ( ͡° ʖ̯ ͡°) #!$%@? zachcianka, całkowicie zgadzam się z @Kopytko1. Przeprowadzono badania, które wykazały, że większość dzieci wychowywanych przez pary homo, przyznają się do tego, ze były molestowane seksualnie i mają myśli samobójcze (co również zdarza się wśród rodzin hetero- ale jak wskazały badania, parokrotnie rzadziej). Bądźcie szczęśliwi ze sobą, ale nigdy,
  • Odpowiedz
Oby niedługo tak było w Polsce.


@goolek: Zadbamy z całych sił o to aby nigdy tak nie było. Chorych trzeba leczyć, a nie dawać im prawa.
  • Odpowiedz